Özel hastaneye sivilce izleri için ve 1 tane beni aldırmak için gideceğim kaç para veririm?

Gizli Üye

Sivilce izleri ileri boyut değil pembe kırmızı kızarıklık var. Anlıyorum reçeteli bir ilaç verecek ilaç da 200-500 olur rahat. Sonra diyecek birkaç ay sonra gel diyecek. Şimdi tekrar gittiğim zaman yine para verecek mıyım?

Özel hastaneye sivilce izleri için ve 1 tane beni aldırmak için gideceğim kaç para veririm?