Devlet hastanesinde çalışıyorum, olumsuz olayları nasıl atlatabilirim?

Gizli Üye
Belki şu an buraya hasta yakınları ve hastalar hakkında şikayetlerimi yazacağımı düşünüyorsunuz evet büyük problem bu da ama henüz 3 aylık çalışanım şahit oldum ama bunu yaşamadım

Ben bunun tersi servisteki hemşirelerden bahsedeceğim Hastaneden çıktım eve gidene kadar ağlıyorum çünkü 3 aydır olumsuz Negatif ruhsuz soğuk insanların arasında onların hastalara karşı ilgisiz soğuk sert tavırlarına karşı hep daha çok hastaya ilgi gösteren şefkatli bakım veren taraf oldum

Kalbim kaldırmıyor bu yapılan kötülükleri ben çok hassas karşımdakini düşünen kırmamaya çalışan biriyim kaldıki ben kanser vakalarının tedavi gördüğü servisteyim onları nasıl daha iyi hissettiririm diye düşünürken servis arkadaşlarımın eski çalışanlar yani hem biz yenilere olumsuz tavırları hem hastalara olumsuz tavırları beni çileden çıkarıyor çok üzülüyorum

Biz yenilere de üssten bakıyorlar kıdem lafından çok söz edip bizi deneyimsiz düşük görüyorlar uslupları çok sert ve zaten asla gülümseme gibi bi huyları yok

Hastalara geçmiş olsun hoş geldiniz iyileşeceksiniz biz buradayız gibi bir tavır yok aslaaa sanki para için yapıyorlar severek yapan yok o zaman niye oldunuz bu meslek bakım mesleği biz de böyle olacaksak hastalara yazık değil mi

Ben de benzerim ben de kötü olurum diye ödüm kopuyor habşre dua ediyorum Allaha beni koru ben daha iyi olayım dahaa iyi olayım diye
Hastalar taburcu olurken hastanede 10 tane hemşire var hiç kimseye teşekkür etmiyorlar bana teşekkür edip Allah razı olsun Biz gidiyoruz diyorlar sorumlu hemşireye bile bunu demiyorlar sorumlular duruyorken kıdemliler duruyorken benim gibi 3 aylık çalışana bunu diyorlar düşünün
Devlet hastanesinde çalışıyorum, olumsuz olayları nasıl atlatabilirim?
19 Görüş