Demir eksikliği anemisi ve folik asit eksikliği tedavisi hakkında bilgisi olan var mı?

Newmoon01
2014ten beri tedavi görüyorum ilaç içiyorum ama hiç geçmiyor bırakınca yine aynı oluyor. Çevremde doktora git durumunu açıkla serum yazar diyenler oldu. Doktor herkese yazıyor mu bu serumu? İlaç içmekten bıktım ve işe yaramıyor da. Ama serum 1 sene gidiyor dediler... doktor yazmasa ne yapacağımı bilmiyorum. Midem de rahatsız ilaçlar gaz ve sancı yapıyor. korona geçirdikten sonra daha da kötü oldum. Tırnaklarım kırılıyor aniden ayağa kalkınca gözümün önü kararıyor ve başım dönüyor iştahsızlık sınırı aştı. Bok gibiyim arkadaşlar kısacası.
Demir eksikliği anemisi ve folik asit eksikliği tedavisi hakkında bilgisi olan var mı?