Uyku felci geçiriyorum?

Lesyevsik11
İki defadır uyku felci geçiriyorum. Beni korkutan uyku felcinde karabasanda gelebiliyor deniliyor uyku felci geçirirken tek gördüğüm halisilasyon bağırmaya çalışmam hareket edebilmem onun dışında olmayan birsey görmüyorum ama o an hareket edemediğim sesimi duyuramadigim hiç bir şey yapamadığım için ya karabasan gelirse diye korkuyorum. Neden uyku felci olunur naparsam bu durum geçer?
Güncellemeler
+1 yıl
Bir de rüyamda gece yarısı dısarda köpek görmüştüm köpekten korkuyordum ama köpek çok soğukkanlı duruyordu bende napicsk diye korkup ben yaklaşıyorum yine köpek bir şey yapmıyordu ama baya korkuyordum sonra uyandığımda uyku felci geçirmiştim ve hareket edemiyordum kabusdan sonra uyku felci geçirmekte daha korkutucu
Uyku felci geçiriyorum?