Covid oldum. Tedavi olmalı mıyım yoksa kendi kendine geçmesini beklemek mi?

Kaybolanlardan1_i
Çarşamba temasli yazılmıştım ve dün sabahtan beri hastayım titreme üşüme ateş baş ağrısı halsizlik sırt ağrısı gözlerde yanma hepsi var dün soğuktan yataktan çıkmadım ve iştahım da yok.

Şimdi sorum şu sizce haber vermeli miyim yoksa kendi kendine geçmesini mi beklemek iyi. Sakıncası var mı hani daha fazla ilerler mi napim?
Günde 16 tane ilaç veriyorlarmis o yüzden haber vermedim ama kararsızim napim sizce. Doktor olan var mı bilgi verir misiniz?
Covid oldum. Tedavi olmalı mıyım yoksa kendi kendine geçmesini beklemek mi?