Sabah 6.30'da kalkıyorum ve şöyle bir şekilde yaşıyorum, sizce yaşama biçimim nasıl?

Her sabah 6.30'da güne başlıyorum. Gazete okurken muhakkak double espresso içiyorum. İlk kahvemi genelde tek esmer şekerle alırım. Kahvaltımı saat 7.30'da yiyorum. Spor yapmadan duramam. Öğle yemeğimi 12.30'da yiyorum. Akşam yemeğimi sadece meyveyle geçiştiriyorum ya da hafif atıştırıyorum.
Kitap okumaya bayılıyorum. Türk sanat müziği genelde favorimdir. Modayı takip ediyorum ama girdiğim ortama bağlı oluyor.
Takım elbise ve smokin hayatımın vazgeçilmezi. Dil de öğreniyorum.
Bu arada devlet memuruyum. Hayatımda hiç sevgilim olmadı. Böyle şeylere takılmam.
Sizce normal mi yoksa biraz farklılık var mı?😃
Güncellemeler:
9 gü
Ayrıca eklemeyi unuttum. Sigara içiyor musunuz diye soranlar oldu, sigara içe çekiliyor pek sevmem puro içerim genelde hem daha uzun sürüyor aroması falan güzel oluyor humidorda saklıyorum harici tütün ürünü vs kullanmam. Ama puro vazgeçilmezimdir.😃
9 gü
İnanmayanlar var. Bu doğaldır, olacaktır, görüşleriniz için teşekkür ediyorum, şu an saat 6.30 double espressomu içerken yorumları okudum, iyi görüşleriniz için, sağolun arkadaşlar
Sabah 6.30'da kalkıyorum ve şöyle bir şekilde yaşıyorum, sizce yaşama biçimim nasıl?
7
6
Görüşünü yaz