Boynumda 3 fıtık var. Boyun ve bel düzleşmesi, omurga eğriliği de var. Roaccutane kullanıyorum 3 haftadır, belim çok ağrıyor?

opesgeldiaskim
Önceden ağrımayan belim (sol noktası sanki bıçak batıyor) acaba ilaç yüzünden mi ağrıyor? Zaten boynum, belim , sol kolum hep ağıyor. Fizik tedavi ile ağrılarımın geçmesi mümkün mü?
29 yaşındayım daha :(
Boynumda 3 fıtık var. Boyun ve bel düzleşmesi, omurga eğriliği de var. Roaccutane kullanıyorum 3 haftadır, belim çok ağrıyor?