E-Nabız’a doktor puanlama özelliği gelecek, sizce bu sağlık sektörü açısından nasıl bir gelişme?

Doktorkedii u
Ellerimle doktor nefreti sorusu açtım sanırım ama hadi Bismillah ya, neyse ben tıbbı ve doktoru itibarsızlaştıracağını düşünüyorum. Umarım yakın zamanda cayılır bu uygulamadan.
E-Nabız’a doktor puanlama özelliği gelecek, sizce bu sağlık sektörü açısından nasıl bir gelişme?