Adet Döneminde Bacaklarda Güçsüzlük, Bacak Ağrısı Neden Olur?

Gizli Üye
Adetimin üçüncü günündeyim. İlk gün karın ağrım oldu ama şimdi kaşıklarmda gelip giden ağrılar oluyor. Aslında tek bacakta sağ bacağımda oluyor bu ağrı.adet döneminde sol bacak ağrısı Adet sancısı tek bacakta ağrı yapabilir mi? Sol da bir hissetirip geçiyor gibi, bana biraz acayip geldi. Adet döneminde bacaklarda güçsüzlük nedendir?Şimdiden teşekkürler.
Adet Döneminde Bacaklarda Güçsüzlük, Bacak Ağrısı Neden Olur?