10 gün önce

Yaz hazırlıkları başladı. Yaza daha hazır ve fit girmek için senin #dönüşüm planın ne?

+5Xper
Kesin bilgi: Yaz yaklaşıyor! ☀️ Dönüşüm sürecine başlayanlar, başlamayanları hemen uyarsın. ☺️

Kilo kontrolü sağlamak için senin tercihin hangisi? Hemen sana en uygun şıkkı seç; istediğin vücut ölçülerine kavuşmanın sırrını keşfet. 💪

Yorum ve görüşlerinle bize katılmayı unutma; aç kalmadan kilo kontrolü sağlamanın yollarını konuşalım.
Yaz hazırlıkları başladı. Yaza daha hazır ve fit girmek için senin #dönüşüm planın ne?
Kilo verme sürecini hızlandırmak için egzersizlerimi aksatmıyorum
A seç
Hem bol su içiyorum hem de uzun süre tok tutan ve ödem attıran besinler tercih ediyorum
B seç
Kalori hesaplama konusunda uzmanlığımı konuşturarak düşük kalorili beslenme planları yapıyorum
C seç
Öğünlerimin baş köşesinde meyve ve sebzelere yer veriyorum
D seç
Ne yaparsam yapayım kilo kontrolünü sağlayamıyorum!
E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
196
281
Görüşünü yaz