Ödem nasıl anlaşılır ve nasıl atılır?

Bilen var mı acaba

0|2
720

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

720
  • vücuttaki şişliktir atılması için çok faydalı bir içecek tarifi vereceğim şimdi iki litre suya 3 adet çubuk tarçın üç tane limon 10 yaprak taze nane 4 adet karanfil birazda maydanozu bu suyun içine atıp bunu bir gece bekletip gün içinde iki üç bardağı azar azar içip yani aniden içmemenizde fayda var bu içeceğim 3 güne yayabilirsiniz üç gün sonra zaten farkı hissedeceksiniz birde bunu her ay bir hafta yapmanız size büyük fayda sağlayacaktır umarım açıklayıcı olmuştur :)

1|3
    0|1
  • Millet değişik değişik detokslar deniyor. Ama en iyi ödem atan şey su. Abur cuburdan uzak durup sağlıklı beslenip suyu bol içersen bir de yürüyüş yapıp ter atarsan ödem kalmaz. Yine detoksları da ekstradan denersin.

1|0
    1|0
  • Bende de ödem vardı bir dönem kullandığım uyku ilacından dolayı, spor yükünü artırarak ödemleri yok ettim senin hangi bölgede var o da önemli tabii

0|0
    0|0
  • Eskilerde büyüklerimiz soğanın bir parçasını ısıtıp ödem olan bölgeye sararlardi ve aynı zamanda yeşillik yiyeceklerinden kimisi pazı der kimisi pezik der haslayip sararlardi ve kısa zamanda ödem giderdi iyileştirdi ama tabi nasıl bı ödem olduguda önemli

0|0
    0|0
  • Ödem ellerde ve ayaklarda şişlik olarak gösterir bildiğim kadarı ile hastanede diüretik bir ilaç yazıyorlardı. Veya bol su ve detoks ile bildiğim kadarı ile.

0|0
    0|0
  • bir anda hizlics kilo sldiysan ödemdir. Matdonoz, nane ve limon suyunu blendrda cirp ve ic bir iki hafta gecer. Kiraz sapi cayi odem söktürür bol su ic

0|0
    0|0
  • Parmağınla ödem olduğunu düşündüğün yere bastırıyorsun 3 saniyeden fazla eski rengine dönmüyorsa ödem var demektir nasıl atılır bilmem

0|0
    0|0
  • vücutta meydana gelen şişlikler. Ödemi atmak için bol su iç tuz tüketme. Maydonoz kiraz sapı ısırgan otu gibi bitki çayları ödemin atılmasını sağlar

0|1
    0|0
  • Çorap giyip çıkardıktan sonra lastik izi kalıyorsa ödem vardır. Detox yaparak ödem atarsin. Ben fazlasıyla ödem attım. Şimdi biraz ara verdim tekrar devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • Bir hafta boyunca bol bol maydanoz ye ve tuzu minimum seviyeye düşür atarsın

0|0
    0|0
  • Kiraz sapı çayı bu konuda çok başarılı ama abartmadan tabi.

0|0
    0|0
  • Dünyanın en etkili ödem atma şeklini öğrenmek ister misiniz?

0|0
    0|0
  • Kahveyle

1|0
    0|0
  • Vücuttaki sisliktir fazla su toplamasidir..

0|0
    1|0
  • Yeşil çay bu konuda çok etkili.

0|0
    0|0
  • Ne ödemi bu?

0|0
    0|0
  • Şu spor

0|0
    0|0
  • maydonoz suyu iç