Günlük ped ne işe yarar ?

Az önce reklamda vardıda günlük ped adı üstünde nefes alıcak falan diyo :D Hadi regl dönemindeki pedi anlıyoruzda erkekler olarak peki günlük ped neden kullanılır ve hangi dönemlerde kullanılır ? Akıntı ihtimalline karşı flan mı ?

0|0
226

En İyi Kız Görüşü

• Bayanlarda günlük akıntı olduğundan dolayı ve kokmaması için çamaşırın kirlenmemesi için kullanılıyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Tabiki de var. Günlük ped adı üstünde günlük yani özel günlerin dışında kullanılan normal ped ise özel günlerde kullanılan pedlerdir. Günlük incedir. Normal daha kalın.

0|0
    0|0
  • neden kullanildigi soylenmis. benim tercihim degil.

0|0
    0|0
  • Kiyafetler kirlenmesine diye pes kullanilir günlük ped yani

0|0
    0|0
  • üşütünce de gelir akıntı.

0|2
    0|0
  • Akıntı oluyo ondan kullanılan bir sey

0|0
    0|0
  • Günlük pedin adetle pek alakası yok normal günlerde de akıntımız olur bazı kızlarda çok bazı kızlarda az işte çok olanlar günlük ped kullanır

0|1
    0|0
  • günlük ped akıntılar için falandır normal ped de regl için falan

0|0
    0|0
  • akıntı için günlük ped çamaşır kirlenmesin diye

0|0
    0|0
    • Nasıl yani regl dışında ne gibi akintilar oluyor

• Tsk ederim

• Erkekle kadının yapısı bir değildir,çamaşır kirlenmemesi için kullanılır

0|0
    0|0
  • Akıntı iciin

0|1
    0|0
  • düşünmem lazım (:

0|0
    0|0
    • haha bu nasıl bir cevaptır ya

• bana kurnaz diosunda sen kurnazlık yapıyosun... bari ip ucu :)

• yoo onu ben demiyorum karıştırdın sen (:

• günlük ped hijyen için kullanılıyor, akıntı falan olursa çamaşırı kirlenmesin diye, veya hastalığın son günlerinde damla damla kanamalar için

0|0
    0|0
  • Akinti icin kullanilan ped

0|0
    0|0
  • Her kadın belli dönemlerde akıntı yaşar (yumurtlama döneminde özellikle) günlük ped bunun içindir ic çamaşırı kirlenmesin diye. Normal ped de regl icin

0|0
    0|0
  • Sevgilinin günlük ped kullandığını nerden biliyorsun desem gerici filan olmam dimi

0|0
    0|0
  • sadece adet günü sonrası veya öncesi olmaz ki bu akıntılar. Fazla olmadığı sürece gayet normal. Hergün biraz da olsa olur ve külot kirlenmesin diye bir çok kız kullanır çünkü..

0|2
    0|0
    • ne akıntıları işte bunlar?

• arkadaşım bilmiyorum offff google amcaya sor

• bunun adı fizyolojik akıntı farklı renklerde ve kokularda olabilir vucut üretiyor bayanlara özel bir durum şimdi ikna oldunmu arkadaşım

• Akıntılar için

0|2
    0|0
    • İşte o belli zaten açalım biraz konuyu adet günü geçsede kullanıyor?

• herhangı bı akıntı vs gelırse onun ıcın takılır. ıc camasırı lekelenmesın dıye.

0|1
    0|0
  • kız sana fotosunu atıyosa bunu ona da sorabilrsn aslnda. :D Foto gondercek cesareti var nede olsaa 😃😃😉😉😉

1|0
    0|1
    • Siz mi yanlış anlıyosunuz, yoksa okuma yazma kıtlığınız mı var anlamadım? Ben diyorum ki kız unuttu büyük ihtimalle araksında olduğunu kutunun, sen bana foto gönderecek cesareti var nede olsa diyosun. Ne alakası var insanların birbirine fotorğafını göndermesi cesaret mi istiyor? Nasıl bir bakış açısı bu ya?

• Peki sakin ol dostum. Gunluk ped bayanların gunluk var olan akıntılarının camasırlarına gecmemwsi icn kullanılar peddir. İnternette sozluklerden daha detaylı bulabilirsin cevabınım sakinles lutfen haklısın ustune geldik :)

• hergün iç çamaşırı deiştren biri olarak günlük ped kullanmama gerek kalmıyor :)))

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 5

• ben 6 aydır kullanıyorum gerçekten çok rahat hiç rahatsız etmiyor terletmiyor meraktan denedim birdaha vazgeçemedim

4|1
    0|0
  • ped reklamı çıktığında utanıyorum ben televizyonu kapatıyorum o yüzden bilmiyorum onları

0|0
    0|0
  • Tedbir.

1|0
    0|0
  • :) yaş kaç küçük dostum. bayanlarda adet var kanama var. aybaşı kullanırlar

0|0
    0|1
    • Kimin yaşı küçük belli dostum. ped demiyorum GÜNLÜK ped diyorum. Normal ped farklıdır günlük ped farklıdır. Ama günlük ped ne için kullanılır onu bilmiyorum. Anladın kapiş ;)

• 1 ped nedir bilmiyosun sandım gayet olağan çünkü gizlisi ne bilim küçük olmadığını. 2 bunun günlüğümü varmış * :) günlükse hijyenik amaçıdır heralde ki kulllandığını hiç görmedim sevgulumun

• yanlış cevaplar gelse de sakin olmalısın.. kimse özellikle yapmıyor her ne yapıyorsa

0|0
    0|0
    • merhaba canon dostum. bir soru soruyoruz yok yaşın mı küçük yok kurnaz yok çakal. ne bir kurnazlk var ne bir çakallık. kız samimi dostum arkadaşım. sadece bana suratındaki sivilceyi göstermek için fotoğrafını çekti arkadada günlük ped kutusu var orkidin. daha önce günlük pedin ne işe yaradığını hiç merak etmemiştim. ama bu kızın ne sorunu var da kullanıyo onu öğrenmek istedim.

• bazen sorulara espri olsun diye cevaplar yazıyorum, ancak soru soranların sakin yanıtları üzerine daha doğru cevaplarla toparlıyorum olayı.. yani bir nevi ne ekersen onu biçiyorsun gibi.. bilmem anlatabildim mi ;)

Yükleniyor... ;