Üniversite sınavına hazırlanırken hangi multivitamini kullanmayı tercih edersin?

Herkese merhaba,
Yeni bir yıl başlangıcı ile lise son sınıfı okuyan arkadaşlarımız üniversite sınavına hazırlanmaya başladı. Sabahları daha dinç olmak, daha enerjik olmak için ve dersleri daha iyi takip edebilmek için siz hangi multivitamini alırsınız? Kısacası sabahları daha dinç uyanmak ve sınav dönemi boyunda daha dinç kalmak için hangi vitamini tercih edersiniz?
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|3
83135

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunların hiçbiri bir anda insanı zinde kılmaz. Vitaminler duzenli kullanımları sonucunda etki gösterirler.
    Pridoksin, riboflavin, askorbikasit içerikli vitaminlerin tamamı maksimumum 20 günde ve sonrasında düzenli kullanimdan itibaren sonuç gösterir.
    Bu vitaminler tamamen destekleyicidir. Beslenmesi bozuk, düzensiz ve yeteri kadar gidalardan faydalanmayan bir birey istediği kadar multivitamin alsın, gene de bir fayda görmeyecektir.

1|1
    0|0
  • Ben ikisini de hem duydum hem kullandım.. Şahsen centrum daha iyi gibi ama şu an televizyonda sürekli pharmaton reklamları döndüğü için insanların geneli pharmaton seçecektir.. Peki ben ne kullanıyorum? Şu an ikisini de kullanmıyorum çünkü onlar toz ve tablet şeklinde.. Sıvı vitamin kullanıyorum. Vitaminler besinlerin içerisinde bulunur ve besin zincirleri uzun zincirlerdir. Eğer toz haline getirilirse vitaminin etkisi %10 lara düşer.. Bu yüzden sıvı ve doğal olarak almak en sağlıklısı.. Ayrıca yağda eriyen vitaminler (A, D ve E ) ile suda eriyenlerin ayrı olması gerekir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Pharmaton kullanıyorum birkaç yıldır. Diğerini kullanmadığım için hangisi daha iyi söyleyemem.

Ama sabahları kaşık kaşık pekmez yediğimde dünyayı kurtaracakmışım gibi hissediyorum. Fazlaca bir yaşama enerjisi geliyor. Tavsiye ederim ^_^

0|0
    0|0
  • Solgar Vitamin B1 (Thiamin) 100 Mg 100 Kapsül
    Solgar Vitamin B2 (Riboflavin) 100 Mg 100 Kapsül
    Solgar Magnesium with Vitamin B6 100 Tablet
    Solgar No Flush Niacin 500 mg 50 Kapsül
    Solgar Vitamin B12 500 mcg 50 Kapsül
    Solgar Vitamin B-Complex 50 50 Kapsül

Solgar Biotin 1000 mcg 50 Kapsül

"Redoxon" C Vitamini
    "Solgar" C Vitamini

"Blackmores" Balık Yağı
    "Carlson" Balık Yağı

"Shiffa Home" Omega-3
    "Shiffa Home" Omega 3-6-9

"Balen" Sıvı Propolis
    "Shiffa Home" Propolis

"Shiffa Home" Çörekotu
    "Shiffa Home" Ginkgo Biloba
    "Shiffa Home" Ginseng

alıyorum ve 6 ayda 1 "D vitamini" iğnesi vurduruyorum.

0|1
    0|0
    • "Sumbucol C+Çinko", "Efervit" e fervesan tablet ve "Solgar Vitamin K2" de alıyorum bu arada.

• her gun yaklasik 15 hap mi iciyorsunuz?

• Her gün hepsini almıyorum.
      Farklı günlerde, belli bir düzen ile alıyorum ve zaten gördüğün gibi hepsi de vitamin değil.
      Hepsini tek bir vitamin tabletinde alabileceğimi biliyorum ama ben ayrı ayrı almayı daha iyi bulduğum için bu şekilde alıyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 133

• Pharmaton u daha önce duymuştum o yüzden o markayı tercih ederim. .

0|0
    0|1
  • Hikaye diyenler sizlerin vitaminleri tamdır, emilimleriniz ise mükemmeldir ondan konuşursunuz böyle. Oysa bir de tersini düşünün bakalım. B 12 si düşük olanlar bin kere okusa anlayamıyorlar falan. Önerim ise öncelikle tedavi şart, ardından sadece doktorunuzun kontrolünde alınız nokta.

0|0
    0|0
  • Pharmaton zihin için değil beden için kullanılan bir ilaç. Uzun süre yüksek tempoyla ayakta çalışan insanlar için üretilmiştir. Centrum masa-başı işler için üretilmiş zihin için o yüzden tavsiyem bu yönde.

0|0
    0|0
  • Pharmaton kullandım.
    Aradan 2 yıl geçtikten sonra etkisini gördüm şu an bilgisayar mühendisliği okumaktayım :DDD
    Şaka bir yana , ders çalışmayan adam bununla limitless i yaşayacağını zannetmesin :D vitaminden ibaret yani :D çalışın benim gibi hayali heyecanlar yaşamayın gerçekçi olun objektif olun programınıza sadık kalın gerisi zaten gelecektir :D

0|0
    0|0

• ben şansa inanmam. başarmanın tek sırrı, akp'li bir milletvekili tanıdığının olmasıdır. pharmaton2023, 15 temmuz doblo11 vitamini içeren tek multiçomar.

dikkatimi hiç bir fetöcü bozmamali ve her darbede zinde olmalıyım. böylece en büyük reis-i cumhur, dünya lideri, başkumandana kendimi begendirebilirim.

hayat bir seçim sandığı. asla ataputçulara oy verme.

1|0
    0|1
  • Ben B12 vitamin takviyesi alıyorum, ayrıca uyarıcı kullanıyordum bıraktım, çünkü kalp bölgemi çok acıtıyordu fakat enteresandı, o ilacı ilk kullandığımda kokainden vereceğim tepkinin aynısını verdim, göz kapaklarım yay gibiydi, hiç görmediğim ayrıntılara odaklandım, işimi yaparken daha düzgün ve dikkatim dağılmadan yaptım fakat sürekli kullanımda etkisi azaldı, kafeinden farksız hale geldi.

0|0
    0|0
  • insan ilk neyi kullanırsa ona devam eder çok inandırıcı ikna edici bir açıklama insanı tatmin ederse o zaman değişikliğe gidiliyor...

0|0
    0|0
  • Pahalı bir idrara sahip olmak istiyorsanız kullanabilirsiniz. 😄Pekala yeme rejiminiz düzenliyse, yani anne yemeği tüketiyorsanız. Yediğiniz yemekler vitamin açısından gayet yeterlidir.

0|0
    0|0
  • Hicbir faydasi yok, vitamin eksikliginiz yoksa fazladan vitaminin bazilari hatta sagliginiz icin zararli

0|0
    0|0
  • Bunları kullanmak yerine çerçiden Harnup pekmezini alır ılık suya 1 tatlı kaşığı kadar koyar karıştırrı bir sabah bir gee içerim ve o iki üründen de daha iyi bri noktaya geirri insanı...

0|0
    0|0
  • Ekstra bilgi öğretmediğinr göre gerek yok ben fasülye yiyerek üniversite kazandım, pilav ve soğanı yanına eklediğimde ise yüksek lisans kazandım :))

1|0
    0|0
  • Akşamları birer çay bardağı pekmez iç tazı gibi olursun 😊

0|0
    0|0
  • Ben şansa inanmam, başarmanın tek sırrı çok çalışmak, cinseng 500 bilmem kaç içeren tek multivitamin, böylelikle en zorlu eleştirmenleri bile altedebilirim, kendimi.

0|0
    0|0
  • Bu tip seylere inanmazdım ama pharmaton gecekten çok iyi urum imkanınız varsa kullanın.

0|0
    0|0
  • Hiç biri Google a yaz pharmayon veya hangisini alacaksan şikayet var de yorumları oku

0|0
    0|0
  • Hicbirini sahsen dogal vitaminler varken. ilaca gerek yok

0|0
    0|0
  • Co enzyme q10 Türkiye'de ismi koenzim q10 kullanıyorum her gün sabah akşam, işte bu yüzden çok zekiyimdir sizlere de öneririm.

0|0
    0|0
  • Sınavı kazanmanın tek yolu; çalışmak çalışmak ve yine çalışmak.

1|1
    0|0
  • Öylesine işaretledim de aslında okunmuş prinç hepsinden daha sağlıklı 😂😂

2|0
    0|0
  • Sarı ferrari var uffff bir yutuyosun nirvanadasın sayın pablo 😱😱😱

0|0
    0|0
  • Hicbiri sabah elma ve guzel bir kahvalti. Bal tereyagi polen propolis karisimi tuket. Oglen ve aksam yemeklerinde bolca protein al hrpsinden daha iyi ve saglikli.

0|0
    0|0
  • ben kullanmazdım parmatonmu ney 1 kutusu 120 lira m* o benim yiyecek param

0|0
    0|0
  • Hiçbirine gerek yok düzgün beslenen biriysen. Mal mal yemek seçen biriysen ihtiyacın olur bu tarz şeylere

0|0
    0|0
  • stajda kullaniyodum pharmaton yardimci oluyodu yorgunlugumu gideriyodu

0|0
    0|0
  • Pharmaton güzel fakat ginseng içeriyor ve kadınlarda kanser riski oluşturuyormuş. Kullanırken iyi araştırmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Sınava mı hazırlanıyorsunuz reklam mı yapıyorsunuz. Böyle sınava hazırlanan birinin daha adam akıllı okul kazandığını görmedim

0|1
    0|0
  • Pharmaton en iyisidir ben spor yaptığım için kullanıyorum 3 seneden beri en iyisi 💪💪💪

0|0
    0|0
  • Ne vitamini? Vitaminsizleri almıyorlar mi artik? TR de Üniversiteyi bitirenin aklı yok gerçekten.

0|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda vitamin mi vardı? Veriyorlardı kırbacı yarış atı gibi...

0|1
    0|0
  • Çünkü Pharmaton bilindik bir marka ve kullanan tanıdıklarım olduğu için onlara yaptığı etkiyi vs... gördüm

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    103

Kızlar Ne Diyor 81

• Pharmaton iyidir

0|0
    0|0
  • pharmaton jelatin içeriyor bu sağlığa zararlı bunlar yerine sabah erken kendine gelmek için yesilçay veya ballı su içebilirsin, elma seni dinç tutar, d b12 takviyesi alabilirsin zaman zaman. uyku düzeni sağladığın takdirde gerisi kendiliğinden geliyor. hiçbirini önermem

0|0
    0|0
  • Pharmaton kullandım zindelik olarak bir etkisini görmedim ama vitamin açısından vücudum fayda görmüştür herhalde

0|2
    0|0
    • kesin görmüştür ksksksks

• vitamin desen B ve C vitaminleri depolanmaz suda çözünür ve idrar ile günlük olarak atılır peki A , D, E, K vitaminleri desek onlar da yağda çözünür depolanır
      gelelim minerallere bunlarda ise minimum kuralı vardır yani açıklayacak olursak bir mineralin bile eksik olsa diğer minerallerin bir işlevi olmaz.
      Kısaca tropikal meyve yemek daha faydalı
      Okudun için teşekkürler yoruldum :&

• @lyikon teşekkürler düşünmeden almıştım göz boyamacadan ibaret reklamlar

• Kullandım iyiydi ama sabah kullanılmasını tavsiye ederim akşam alınca uyutmadı beni fazla enerji veriyor

0|0
    0|0
  • Eğer doktorunuz tarafından tavsiye edilmiyorsa ve vitamin eksikliğiniz yoksa kullandıktan sonra aynı şekilde vücudunuzu terkedecektir bir faydasını göremeyeceksiniz zaten

0|0
    0|0
  • Bence ikisinide kullanma cünku ikisininde icerisinde uyusturucu bir madde var ve tek amaclari insanlara satabilmek tavsiye etmiyorum icerigine bak cok az b12 var ben b12 ignesi vurulmayi dusunuyorum bunun icin bence sende bunlarin yerine oni dusun

0|0
    0|0
  • ben hicbirini tercih etmem , Herzaman dogaldan yanayim zaten yaslaninca yeterince ilac kullancam Ha ama doktor gerekli gorur kullanmalisin der o ayri mesele

0|0
    0|0
  • Bu vitaminler yerine bitki cayi ve sabah erkenden yapilan spor ya da esneme hareketleri istenilen enerjiyi verecektir

0|0
    0|0
  • Her ikisi de degil. Bu tarz şeyleri dogru bulmuyorum. Kuruyemiş bal kahve tavsiyem gün içinde bunları tuketmeniz

0|0
    0|0
  • bence reklamını yapmayan daha kalitelidr :D pharmaton kullandım daha önce ama kendimde pek bir değişiklik hissetmedim enerji bakımından

0|0
    0|0
  • C hiçbiri çok gereksiz birşey ihtiyacın olmadığı halde vitamin almak. İhtiyacın varsa o başka tabiki

0|0
    0|0
  • Pharmaton çok iyi
    Ama supradyn allday mükemmel (doğru yazdım mı bilmiyorum)😂😂

0|0
    0|0
  • Benim zamanımda girdiğimde vitamin falan almadım keşke alsaymışız 😂😂

0|0
    0|0
  • Ceviz fındık fıstık pekmez 10 numara olur hem enerji hem beyni iyi çalıştırır

0|0
    0|0
  • Ne işe yarıyor ki bunlar be gibi etkiler yaratıyor ilk kez duydum bile diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Balık yağı zihin için iyii , ama isooc damgası olmasına dikkat et.

0|0
    0|0
  • pharmatonu baya duydum ama diğer vitaminler hakkında bir bilgim yok marka herzaman iydir

0|0
    0|0
  • Kullanmadım ama bundan memnun olan kişiler tanıyorum diğerini hiç duymadım

0|0
    0|0
  • bir kutu kullandim. Pahali geldi. Faydali oldu mu bilmiyom zekam ayni yani

0|0
    0|0
  • Doğal beslenin bence bu tür şeyler saçmalık hep zarar

0|0
    0|0
  • ikisini de tercih etmem. onun yerine günlük ceviz badem fındık yerim daha saglıklı

0|0
    0|0
  • İlk bahsettiğin markwyı reklsmlardan bildiğim için onu tercih ederim

0|0
    0|0
  • Pharmaton aldim 60 lira verdim hic bir etkisi olmuyor

0|0
    0|0
  • ben pekmez içiyom abey

1|1
    0|0
  • Gingo biloba tercih edilebilir