Kokla Kokla Doyamadım: Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunuyla Gülüşünüzü Geri Kazanın!

Herkese selamlaar! Dişlerimle oldum olası sorunlarım vardı, rengi sarımtıraktı ama bu kemik renginden değildi, ne yaparsam da yapayım beyazlamıyordu. Neler neler kullandım aklınız hayaliniz durur, üst üste diş macunu, diş pastası, diş tozu bile kullanıp dişlerimin içine etmişliğim bulunmakta. :D

Ağız ve diş bakımının yeri hayatınızda ilk sıralarda olmalı.

Kokla Kokla Doyamadım: Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunuyla Gülüşünüzü Geri Kazanın!

Dişlerinize bakmak, bir saç boyatmaktan ya da berbere gidip tıraş olmaktan daha kısa süren ama bir ömür boyu etkisini hissedebileceğiniz bir bakım türü. Günde 2 defa dişlerinizi ve dilinizi fırçalayıp, gargara kullanıp, diş ipini de ihmal etmezseniz gülümsemenizle kalpleri çalabilirsiniz.

KScanlar Merak Ediyor

Ürünün özelliklerini kısaca tanımlar mısın?

Doğadan ilham alan Signal'in yeri serisindeki bu ürün, beyazlık vadediyor. Beyazlığını uzun kullanımda göreceğim ama ağzınızda bıraktığı tat en-fes! Sanki böyle naneli cocostar yiyormuşsunuz gibi, nanesi de asla dilinizi yakan türden değil.

Bu ürün hayatını nasıl kolaylaştıracak?

Hem beyazlık verir hem de ağzınızda aşırı güzel bir tat bırakırken, daha ne istersiniz ki? Diş macununu koklayıp duruyorum. :(

Bu markayı tercih etme sebebin nedir? Başka markalara nazaran ne farkı var?

Yenilikçi ürünleriyle Signal, zaten uzun zamandan beri kullandığım bir marka. Beyazlatma etkisini en çok onda görüyorum, nane aroması da diğerlerinden daha önde benim için.

Fiyatına göre performansını nasıl değerlendirirsin?

Ucuz mu ucuz macunlar kullanıp "e benim dişlerim de hiç beyazlamıyor, ağrı da yapmaya başladı bak şimdi" diyeceğinize bunu alın, hem beyaz hem sağlıklı dişlere kavuşun.

Bu ürünü almak isteyenlere kişisel deneyiminden yola çıkarak ne söylemek istersin?

Diş macununu yemeyin. :D En önemli sözüm bu olacak sanırım. :)

Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements

Kokla Kokla Doyamadım: Hindistan Cevizi Özlü Diş Macunuyla Gülüşünüzü Geri Kazanın!
Cevapla