2020 Saç Trendleri'ni sen belirliyor olsan, hangi saç rengi ve kesimi moda olurdu?

Gizli Üye
2020 Saç Trendleri'ni sen belirliyor olsan, hangi saç rengi ve kesimi moda olurdu?
2020 Saç Trendlerini sen belirliyor olsan, hangi saç rengi ve kesimi moda olurdu?
2020'ye az kaldı... Gelecek senenin saç trendlerini ben belirliyor olsam görseldeki gibi rengarenk ve cesaret isteyen bir seçimin trend hale gelmesini isterdim. Peki sence gelecek senenin saç trendi nasıl olmalı? Tasvir edebilirsin ya da bir görselle ifade edebilirsin 😉 Tabii erkekler de... 🙏
2020 Saç Trendleri'ni sen belirliyor olsan, hangi saç rengi ve kesimi moda olurdu?