SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!

+5Xper
Dyson

14 Şubat’ta tüm ilgiyi toplayacak kadar havalı bir saç stiline sahip olmak ister misin?

O halde, sıkı dur; birbirinden iddialı düz ve dalgalı saç modelleri bu içerikte seni bekliyor! Eminiz, burada aşık olacağın en az bir saç modeli var. 😍

Sevgililer Günü saç modeli için hem pratik hem havalı fikirleri keşfet; görüşünle aramızda yerini al.

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’ın Sevgililer Günü kutlamalarına ortak olmayı da unutma!

1. Ne kadar mükemmel bir aşık olduğuna bir kez daha vurgu yapmayı hedefliyorsan düz ve kesin saç modelini tercih edebilirsin.

Kusursuz düzlükte saçlar için saçı tek seferde düzleştiren Dyson Corrale™ saç düzleştirici ihtiyacın olan tek şey!

Düz ve keskin saç modeli nasıl yapılır?

Yeni yıkanmış saçla başla. Tercih ettiğin şekillendirme ürününü sür. Geniş dişli tarakla saçlarını düzleştir. Saçını bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni saç diplerine yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Esnek plakalar sayesinde saçların dağılmadan ve elektriklenmeden kolayca uçlara doğru kaydırabilirsin. Saçının her tutamında bunu tekrarla. Alnına yakın saçlar için sıcaklığı düşür. Tercih ettiğin şekillendirme ürünüyle bitir. Tebrikler, tek seferde istediğin gibi düz ve iddialı saç modeline kavuştun

2. Düzleştirdiğin saçlarının mükemmelliğini zirveye taşımak istiyorsan sen de Rachel Araz gibi birkaç kırmızı boncuk kullanabilirsin.

Yeni nesil saç düzleştiricini şarj ettikten sonra 30 dakika boyunca kablosuz olarak kullanabilirsin.

Kırmızı boncuklu düz saç modeli nasıl yapılır?

Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni aç. Saçlarının diplerine yerleştir. Uçlara doğru yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Ardından, düzleştirdiğin saçlarının önlerine birkaç kırmızı boncuk takarak geriye sabitle. Kablosuz kullanımla, istediğin her yerde göz kamaştıran düz saçlara kavuşmak bu kadar kolay!

3. “O gün çekici mi görünmeliyim, sevimli mi?” ikilemine düştüysen aynı anda iki görünüme de sahip olmanı sağlayacak su dalgası saç modelini seçebilirsin.

Küçük bir esneme ile çok kontrollü şekil verebilmeyi sağlayan akıllı saç düzleştiricinle saçını dağıtmadan kolayca şekillendirebilirsin.

Su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Buklelerin yönünü değiştirerek işlemi tekrarla. Su dalgası görünümü vermek için uçları düzleştir. Parmaklarınla aç. Hacim verici bir spreyle bitir. Şimdi, aynı anda hem çekici hem de sevimli görünmenin tadını çıkarabilirsin!

4. Trend görünümün sayesinde bulunduğun ortamdaki herkesin kalp ritmini değiştirmeyi hayal ediyorsan C bukleli saç modeline koşabilirsin.

Uçak modu özelliğiyle seyahatlere uygun olan Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile gittiğin her yerde saç şekillendirmenin keyfini sürebilirsin.

C bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saç diplerini spreyle ıslat. Hacim kazandırmak için kuruturken diplerini kaldır. Tamamen kuruduğunda saçını tarayıp bölümlere ayır. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ni boyun hizasından başlayarak saç boyunca kaydır. Uçlarda içeriye doğru 45° kıvır. Bütün saçta yavaş ve dengeli geçişlerle bunu tekrarla. Perçemlerin varsa uçlarından ve yüzünden ters yöne doğru düzleştir. Kalplerin daha hızlı çarpmasını sağlayacak saç modelin artık hazır!

5. “İçimdeki romantik aşık günün başrolünü kapsın” diyorsan belirgin su dalgası saç modelini deneyebilirsin.

Kolay taşınabilen saç düzleştiricini yanına alıp bu saç modelini istersen arabada bile yapabilirsin.

Belirgin su dalgası saç modeli nasıl yapılır?

Saçını bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. İçeri döndürerek aşağı 5 cm çek, dışarı döndürerek aşağı 5 cm çek. Saçının her tutamında bunu tekrarla. Yüz etrafında yumuşak bukleler için 180° döndür ve uçlara kadar kaydır. Perçemlerin varsa uçlarından düzleştir. Dalgaları açmak için baştan aşağı tara. Tercih ettiğin şekillendirme ürünüyle bitir. İşte, romantizmi canlandıran belirgin su dalgası saç modeline kavuşmak bu kadar kolay!

6. Aşkta da doğallığın kazanacağına inanıyorsan saçlarında doğal dalgalar yaratabilirsin.

Son teknoloji düzleştiricinin akıllı ısı kontrolü sayesinde istediğin modeli yaparken “Acaba saçım yanar mı?” korkunu tamamen geride bırakabilirsin.

Doğal dalgalı saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Tutamın yarısına kadar aşağı kaydırıp 360° kıvır. Bunu bütün saçında yavaş ve dengeli geçişlerle tekrarla. Ön bölümleri içeri çekip yavaşça 180° kıvır. Bukleleri yumuşatmak için fırçala. Daha uzun süre dayanması için sprey sık. Şimdi, aşkın en doğal halini saç modelinle yansıtabilirsin!

7. 14 Şubat’ı en cazibeli halinle karşılamak istiyorsan saçlarında gerçek bukleler oluşturabilirsin.

Yeni nesil saç düzleştiricinle Sevgililer Günü’ne damgasını vuracak saç modelini yaparken 3 hassas ısı ayarından (165°C, 185°C ve 210°C) birini kendi saç tipine, uzunluğuna ve istediğin stile göre seçme şansına sahip olabilirsin.

Gerçek bukleli saç modeli nasıl yapılır?

Saçını tarayıp bölümlere ayır. Dyson Corrale™ saç düzleştirici’ne saçını yatay olarak yerleştir. Plakaların saçlarını bir araya getirebilmesi için her bir tutamı ortaya yerleştir. Yüzünden ters yöne doğru 360° kıvır. Saç boyunca yavaş ve dengeli bir şekilde kaydır. Bukelerin yönünü değiştirerek tekrarla. Hafifçe karıştır. Buklelerini belirginleştirmek için bukle kremi kullan. Artık, Sevgililer Günü’nü çekici bir saç modeliyle kutlamaya hazırsın.

Bu Sevgililer Günü’nü istediğin saç stiliyle karşılamak için Dyson Corrale™ saç düzleştirici’yi keşfet! 💗💜

Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!

Tüm saç tipleri için uygun Dyson Corrale™ saç düzleştirici’nin 3 hassas ısı ayarını (165°C, 185°C ve 210°C) saç tipine, uzunluğuna ve istediğin stile uygun olarak kullanabilirsin; şimdi incele!

Hem kablolu hem kablosuz olarak kullanılabilen Dyson Corrale™ saç düzleştirici’nin akıllı ısı kontrolü, azaltılmış ısı ayarı için esnek plakaları, OLED ekranı, 30 dakikaya varan kablosuz şekillendirme özelliği, uçuş modu ile seyahate hazır oluşu ve 4-cell lityum iyon bataryası sayesinde 14 Şubat’ta istediğin saç modeline kolayca kavuş!

Farklı saç stilleri yaratmak için geliştirilmiş Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile Sevgililer Günü’nde saç stilin göz kamaştırsın!

Şimdi söyle bize! Bu Sevgililer Günü’nde Dyson Corrale™ saç düzleştirici ile hangi saç modelini yapmak istiyorsun?

Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!
325
345
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Saç düzleştiricisi olarak Dyson Coralle saç düzleştiricisinden başka bir şey düşünemiyorum.Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın! Tasarımı güzel, kullanımı rahat. Farklı saç stilleri tasarlamak için harika bir ürün. Saçını ister pürüzsüz ve düz istersen de dalgalı yapabilirsin. Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!Tüm saç tiplerine uygun. Isı ayarını da göstergeden kontrol edebilirsin. Acaba fişini çekmeyi unuttum mu gibi sık sık maruz kaldığımız sorunlara da çözüm niteliğinde bir alternatif sunuyor. Otomatik kapanma ve güvenlik kilidi mevcut. Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!Akıllı ısı kontorolü sayesinde saçların için en iyi performansı sağlar. Bildiğim kadarıyla 2 yıl garantili bir ürün. 12 ay taksit seçeneği de mevcut.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

324345
 • Edameda06
  14 Şubat umrumda değildi ama başka zamanlar için güzel öneriler. Teşekkür ederiz 💖
 • IceQueenn
  Dyson bir numara ya harika ürünleri severek kullanıyorum beni büyük bir dertten kurtardı @Dyson
 • aybuşeydeğilmiben
  Dyson saç ürünlerinde ve süpürge konusunda bir numara. Dyson Air wrapten daha iyi bir ürün olmaz diyordum ama Dyson Coralle da harika bir ürün. Saçları zarar vermeden şekillendiren tek marka.
 • hoşgezeninhoşkalfası
  Birçok marka doğal bukleleri vadeder ama Dyson'ın doğal dalgaları gerçekten doğal.
  Hatta organik baya :D
  Çok sevdim, denemek için sabırsızlanıyorum.
  • Yahyaeke

   Yağlı saçlar için uygun mu

 • Duş sonrası saclarıma hic dokunmadan oluşan doğal dalgasına hayranım sırf bu yüzden saçıma tarak ve saç kurutma makinesi sürmek istemiyorum.

  Ama keşke saçlarım kabarmadan uzun süre aynı seklini korusa.

  #Cassie
 • Sevgililer Günü aşkın, tutkunun günüdür o güne de kaliteli bir şekillendirici lazım benim favorim her zamanki gibi Dyson Corrale <3 Düz saç en sevdiğim modeldir. Bu sene bir sevgilim olmamasına rağmen kendimi Dyson Corrale ile şımartıp dümdüz saçlarımın tadını çıkaracağım.
  Dyson Corrale ile elde edebileceğimiz modeller <3
  Dyson Corrale ile elde edebileceğimiz modeller <3
  • sheftali

   Üründen bende alacağım herkes çok memnun

 • Serenia
  Dyson Coralle saç düzleştiricisiyle dümdüz ve keskin modelle tercih ediyorum. <3 Sevgililer Günü Saç Modeli İçin Hem Pratik Hem Havalı 7 Fikir! Saçlar Aşkla Hazırlansın!
  • sheftali

   Görünüşü bile harika ya

 • Sevgililer günde evde olduğum ve bir programin olmadığı için klasik her zamanki salarim saçlarımı şekillendirmeye ihtiyacı yok kendinden dalgalı :)).
  Ama romantik bir gün olduğu için egerki kutlamiş olsaydım daha romantik bir saç tarzı yapardım fakar yine salardim tutsak etmezdim tokalara. Dalgalı olduğu için düzleştiriciye sadece gerek var romantik düm düz saçlar uzun olunca da belde başka birseye gerek yok bence. Saçlarımı bu anda hem kısa sürede hemde yakmadan güzelim saçlarıma zarar vermeden Dyson dan bir tek yardım alırım işin uzmanı varken uzmana ne gerek var dimi ❤️
 • bir sap olarak ev topuzuyla geçireceğim o günü :))
  • Hüseyin_33

   Kendi isteğin ile sap kalıyorsun abla ama biz istiyoruz olmuyor kusurumuz var diye gelmiyorlar
   @_ΛqresiF_

 • Kırmızı boncuk detayı çok şık düşünülmüş. Aklımda olsun 🌺
 • AylakMomo
  Su dalgası saç modelini hep çok sevmişimdir. Sevgililer Günü için güzel olur diye düşünüyorum. :)
 • gönülkca
  Bu ürüne bayılıyorum en kısa sürede alıcam
 • 🙆🏻‍♀️🌹herzaman her yerde Dyson. Dyson varsa herzaman 1 Adim ondesin saclarinla goz kamastirmaya varmisin 💁🏻‍♀️💕🌼
 • g1emlikız
  Örgü çok hoşşş durabilir bence
  Altına etek bot
  Sinemaya gilidirrr
 • Byzdry
  su dalgası kullanmıştım ve dediğiniz gibi hem sevimli hem çekici görünüyordu
 • Cisece
  Hayatımda genel olarak saçlarım benim için önemlidir ve her zaman bakımlı olmasını isterim o yüzden mukemmel
 • Saçlarımı kısacık kestim :/
 • ayışığıgibi
  Çok iyi bence olmuş tebrikler
 • doğayuce
  Çok güzel olmuş teşekkürler
 • ceren_toka
  Benim dalgalı düzleştiriyorum 1 saat sonra tekrar dalgalı oluyor
 • huriyedurust
  Ne zamandı sevgililer günü ben uyuyordumda
 • _isimegerekyok_
  Wow tesekkurler onerileriniz icin
 • külokyanus
  Çok güzel bu saç önerilerine bayıldım en kısa zamanda yapıcam :)
 • pumpkink
  Sevgililer günü mu kaldi artık korona var
 • Deryakardesxxx
  14 şubatta neymiş ben takvimde oyle bir tarih hatırlamıyorum
 • Kapalı olduğum için hiç bir model ve sevgilim de yok zaten
 • Kullananlar memnunmu sizce?
 • enigmaticwoman
  @Dyson çok güzelsın ama fiyatın fazla yüksek bebeğim
 • Mkrtkn
  Harika paylaşım olmuş gerçekten çok harika.
 • mişelminel
  kısa sac en ıyısı Ataturkte kısa sac severmıs kahkullu kestırırmıs hepp
 • laledendevri21
  Dysonla tanışmadım daha fakat ilk fırsatta almak istiyorum 🙄
 • esraglsld
  keşke fiyat bu kadar süslü olmasa
 • birmünzevi
  Dyson rakipsiz tek geçerim, teşekkürler
 • Severek kullanıyorum, memnunum.
 • TatlıMuhallebi
  Güzel bilgilendirme thanks
 • bensherlock
  14 Şubat bahane saçlar şahane
 • jennercat
  acıkcası bir erkek icin suslenemem
 • turtaçilekli
  dyson harika gerçekten severek kullanıyorum
 • gizzzliiuye1208
  belirgin su dalgası iyidir sevgililer günü için
 • Sevgilim yok o yüzden 14 şubatın diğer günlerden farkı da yok
 • lowiqhunter
  Bu pratik fikirler yalnızca dyson ile başarılabilir 😌
 • Merhabalar @Dyson çok güzel bir marka. Ürünü almak için para biriktiriyorum kalıcı bir şey olmasını istediğim için de @Dyson seçtim. Sizlere de tavsiye ederim.
 • Sudenaz44
  Virüs var gerek yok sevgiliye 😅😅
 • timeisflying
  Güzel bir bence olmuş iki defa okudum 👏
 • Vildan000
  En rahatı benim sanırım tesettürlüysen eşarp ya da şal tak çık😂
 • boşverseenee
  Güzele benziyor Kullanan var mı güzrl mi
 • Htceee29
  Sevgililer günü geçti neyse bize hergün sevgililer günü :)
 • PiLLy_BheBek
  Su dalgası modelini çok seviyorum. #Dyson ile bu modeli yapabilmek çok pratik ve kolay oluyor.
  Saçı kavrama ve mıknatıs gibi çekme özelliğini seviyorum. Isıyı çok dengeli veriyor. En inatçı saç köprülerini bile açıyor
 • PrivateGirl
  Tabikide Dyson Airwap setinin kurutma makinesiyle kurutup ardından Dyson Coralle kullanarak tam hayallerimdeki dümdüz ipeksi saçlara kavuşmak istiyorum ve yaptım da. Teşekkürler Dyson Airwrap ve Dyson Coralle Teşekkürler :)
 • minidowney
  14 Şubat geçti de zaten geçmese bir şey olmayacaktı, belki başka günlerde işe yarar :)
 • Melisaltın
  Kesinlikle doğal dalgalar bir numara 👍🏻
 • Rozas
  Doğal dalga kullanırım hem çok abartıya kaçmamış bi o kadarda düşünülüp özenilmiş olur aşk gibi sade ama özelliği içinde gizli ❤️🌺
 • khumarx28
  Kesınlıkle deneyeceğim dyson harika bence
 • BeNiO
  Ehem 14 şubatla ilgilenmiyorum ama güzeller
 • karanlıkheryer
  Sevgililer günü gecti gitti🤪
 • Ömyar
  Kusursuz bence ama çok pahalı
 • gizliyimmmbe
  Alıp. Deneyeceğim çok önerilen bir ürün
 • Manifalitikko
  Bırak dağınık kalsın, böyle çok daha güzelsin hdhdkw
 • Zeynep3ce
  Dyson çok pahalı olduğu için alamiyorum ama hayranlıkla reklamlarını izliyorum belki ileride kendim icin anlamasamda kızıma alırım diye umut ediyorum umut fakirin esneğiymiş ne yaparsin :)
 • Sibel3333
  Gerçekten çok güzel. Kullanmayanlara ve yeni alacaklara tavsiye edebilirim.
 • Daha Fazla (609)
YÜKLENİYOR...