EV & YAŞAM

Dyson
19 gü

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

+5Xper
Dyson

Yaz tatili bitti, şimdi eve dönme zamanı!

Havasız kaldığı için tozlarla dolan ve derinlemesine temizliğe ihtiyaç duyan evini temizlemeye hazır mısın? O halde, evde sonbahar temizliği başlasın! 🧼

Uzun zamandır kapalı kalan evini temizlerken yaşayabileceğin şeyleri keşfet; görüş ve yorumlarınla bize katıl.

1. “Evi dip köşe temizlemeden durmak yok!” diyerek sonbahar temizliğine başlasan da hantal kablolu süpürgen yüzünden dakikalar içinde yorulabilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Hantal kablolu süpürgene veda etmek için güçlü Dyson Hyperdymium™ motoruna sahip Dyson V11™ kablosuz süpürge ile tanışmalısın!

2. Temizlik boyunca ayağına dolanıp duran kabloya takılmamak için bir cambaz gibi hareket etmek zorunda kalabilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Kablosuz 60 dakikaya kadar çalışma süresine ve tak-çıkar pillere sahip Dyson V11™ kablosuz süpürge ile kablo derdinden kurtularak temizliği kolaylaştırmalısın.

3. Yaz boyunca halılarda ve sert zeminlerde biriken tozların, ev süpürüldükten sonra bile el sallamaya devam ettiğini görebilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Farklı zemin tiplerine göre gücünü ayarlayan Yüksek Torklu temizleme başlığını kullanarak başlık değiştirme derdi olmadan hem halıları hem de sert zemini derinlemesine temizlemelisin.

4. Kendini, döşemelerdeki inatçı kirler ve tozlarla hiç bitmeyecek bir mücadelenin içinde bulabilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Bu bitmek bilmeyen mücadeleye son vermek için mini motorhead ile tüm inatçı kirleri ve tozları, yatağında da dahil olmak üzere tüm döşemelerden kolayca söküp almalısın.

5. Keşke göz görmeyince gönül katlansa! Ulaşılması zor alanları işgal eden tozları temizleyebilmek için şekilden şekle girebilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Ulaşılması zor alanları derinlemesine temizleyebilmek için Dyson V11™’in kutusundan çıkan farklı temizleme başlıklarını kullanmalısın.

6. Temizliğin sonunda dinlenmek varken kablolu süpürgeni boşaltmakla uğraşabilirsin.

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey

Çözüm önerisi:

Kablosuz süpürgenin “doğrult boşalt” sistemi sayesinde ellerini kirletmeden ve kolayca hazneyi boşaltmalısın.

Kablolu süpürge pişmanlıktır!

Yaz tatili dönüşünde hantal kablolu süpürgeyle uğraşmak istemiyorsan, azalmayan emiş gücüyle kablolu süpürge performansı sunan Dyson V11™ ile tanış! 💜

Dyson, elektrikli süpürgeyi yeniden tasarladı!

Her zaman daha iyi ve daha pratik makineler üretmek için çalışan Dyson mühendisleri tarafından geliştirilen Dyson’ın en güçlü, akıllı elektrikli süpürgesi V11™ zemin tipini hisseden akıllı teknolojisi, Eco modda 60 dakikaya kadar çalışma süresi, "doğrult boşalt" sistemi, emiş gücü kaybını önleyen Radial Root Cyclone™ teknolojisi, 0.3 mikron kadar küçük partiküllerin %99,99’unu hapsetmesi, zemin türüne uyacak farklı temizlik modları ve ihtiyacına uygun başlıklarıyla akıllı temizlik dünyasının kapılarını ardına kadar açar; evini derinlemesine temizler.

Unutma; sadece bir Dyson, Dyson gibi çalışır.

Daha temiz bir ev için yardımcın Dyson V11™ ile sonbahar temizliği çok kolay olacak!

Eve Dönüşler Başladı! Uzun Zamandır Kapalı Kalan Evini Temizlerken Yaşayabileceğin 6 Şey
363
445
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

363445
 • Bu ayın sonunda Allah nasip kısmet ederse derinlemesine bir temizlik yapıcam ev için. Bakalım nasıl geçecek zorlu mu olacak kolay mı olacak. Yumuşak mı olacak sert mi olacak yaşayıp göreceğiz.
  Şimdi böyle yazdım evimi pis bilecekler 😂 pis değil sadece derin bir temizlik düşünüyorum ve yapacağim canim olajak 😎😂
 • Süpürgedeki kablo beni temizlikten soğutan bir şey. Bir de zor boşaltılan süpürge. Ama Dyson kullandığım için uzun zamandır bu sorunlar ile uğraşmıyorum :)
 • Sürekli evde olup temizlik yaptığım için şimdilik sorun yok 🤭
 • evi güzelce havalındırmak lazım öncelikle sonrada da dip köşe temizlik yapılmalı. ev her gün imkan oldukça havalandırılmalı
 • 3 gün ugrastım ama benim sucum yok topluyorum dağıtıyolar
 • BenimHepUmudumVar
  Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan ev temizliği Korona virüsü sebebiyle bir kat daha önem kazandı. Ben de bu süreçte hem teknolojiden hem de el emeğinden faydalanılmasından yanayım. Halılarda barınabilecek mikroplar için kaliteli bir elektrikli süpergesiyle temizlik yapılıp dezenfektan spreyle hafifçe nemlendirilmesi en ideali. Herkese temiz ve sağlıklı günler dilerim
 • Tatilden yeni dönmüş biri olarak ev ahalisinin evime ne yaptığını tekrar tekrar düşünmekten geceleri uyuyamıyorum 😅 kablolu süpürge tek kelimeyle pişmanlıktır; almayın, aldırmayın, hediye etmeyin, hatta hediye olarak gelse bile kabul etmeyin 😂
  Kablosuz süpürge candır 😘♥️
 • Odamı ızun süre temizlemedigim zaman ve, bir an temizliğe kalktığım zaman verdigi huzuru anlatamam odaya girince mis gibi bir koku ferah ter temiz bir odaya giriyorum.. Dyson a gelince bu yıl almıştık halıda ki tüm kiri anında temizliyor okadar memnunum ki💙
 • KozalaklıPizza
  Temizlikten değil de “temizlik yapmak”tan nefret ettiğim için yılda toplam 4 kere falan evi baştan sona temizlemesi için temizlikçi çağırıyorum. Ben de temizlik sırasında dışarıda takılıyorum. Zaten ne dağınık, ne de kirli bir insanım. Ama ne kadar düzenli ve temiz olursanız olun ister istemez ev kirleniyor.
 • SudeKüçüksaraç
  Ah şu derin temizlikler. Helede astım gibi solunum yolları rahatsızlığı olan insanlar için epey zorlu bir süreç. Tabi başak burcu olunca insan, astım&toz dinlemiyor..
 • Çok iyi bir süpürgemiz var ama tek kusuru kablolu olması, ilk kullandığımızda öncekiler süpürge değil miydi demiştim, ama değiştirmek gerekirse ben de kablosuz dyson ı tercih ederim.
 • Dyson ile daha sağlıklı ve hijyenik bir ev temizliği mümkün olabiliyor. Her temizlik öncesi o kaba kir mutlaka iyi bir elektrik süpürgesi ile alınır. Bunu da Dyson çok iyi beceriyor.
 • Hergün temizlik yaptığım için bana herşey daha kolay geliyor. Tabi artık camları kapatacağız ve genel bir temizlik boya vs bizi bekliyor. Biran önce de olsun ev miss gibi koksun :)
 • OzgurGüneş
  En uzun süre kaldığımız ev ortamımızın temizliği ve hijyeni gerçekten çok önemli bu konuda işimizi kolaylaştıran en önemli araç ise elektrik süpürgeleri bir de markası Dyson ise gerisini ona bırak derim :)
 • _Agapi_
  Dyson elektrikli süpürgesini çok merak ediyorum tum özellikleri tam benim istediğim gibi,Özelliklede ulaşılması zor alanları derinlemesine temizleyebilmek için farklı temizleme başlıklarının olması.
 • Levensgenieter
  Ne zorlu bir süreç ama😅 Kolaylaştırmak için Dyson mükemmel olurdu kablo yok, ayağına dolanma yok, dert yok, sinir yok;kolaylık ve huzurlu bir temizlik vaar. Düşüncesi bile rahatlattı😌
 • Jallet
  Beni en çok yoran kablolu süpürgemi odadan odaya gezdirmek oluyor :D İkide bir prizden çıkarıp takmak beni bir miktar üzüyor :D Dyson kablosuz süpürge ile bu derdi çözdü.
 • ismet01
  İlk evin içini havalandırma için pencereleri açarım degerli eşyalarım yerindemi diye bakarım hırsız girmişmi diye kontrol ederim yanımda bulunan valizdeki eşyaları yerlerine koyarım temizlik için gereken yerleri temizlerim banyomu yapar karnımı doyurup çayımı içer yatarım
 • experienced16
  Ev temizleme çok önemli,
  Kaba temizlik,
  İnce temizlik,
  Giyim eşyalarının temizliği,
  Gerisinin aceleyle yapılmasına gerek yok.
  Yavaş yavaş devam.
 • Sevtap71
  uzun süredir kapalı olan evimi ilk olarak salondan temizlemeye başlarım çünkü en çok mikrop oraya birikiyor
 • VeeeCeren-12
  Temizlik yapmak bir sanattır herkes temizlik yapar ama Dyson tam yapar 😍
  Repliğin tüm telif haklaeı bana aittir 😜😜😜
 • Ovuyorum ovuyorum çıkmıyor. Ovuyorum ovuyorum çıkmıyor. :)
  Sen ayda bir temizlik yaparsan tabi çıkmaz :)
 • Miminimi
  Yaa en sevmediğim şey kablonun bir ayağıma dolanması birde diğer odaya geçerken kablonun yetişmemesi vaktimi alıyor resmen
 • Bayankahlo
  Evimizde yaşadığım tek sorun, gardırop arkasında biriken tozlar. ya da aspiratör de biriken yapışkan yağ lekeleri 😂🤦
 • Mislinadorak
  • Güzelmiş yaa benimde bu tarz süpürgelerden almam gerekiyor çocuk olunca çok lazım oluyor.
 • Tatildeyim ve eve gidince temizlik maratonum başlayacak. Dyson merak edıyorum mıele kullanıyorum kablolu ama ondan da memnunum.
 • Wolf-man
  Önce her yeri toplarım. Sonra da yerleri elektrik süpürgesiyle temizlerim. Evim temiz ve düzenli olunca moralim daha yüksek oluyor
 • BeyazMamba
  Tavsiyeler gerçekten güzel ve kablosuz süpürgenin rahatlığı gerçekten bir başka. Ben de şiddetle tavsiye ederim :-)
 • albatrosibo
  temizlik her daim önemlidir ve titiz davranılması gerekir. dünyanın şu çektiği virüs buna en iyi örnek. eve dönüş olsun olmasın dikkatli olunmalı
 • ALWAYSCOOL
  benim favorim dyson elektrikli süpürgedir. temizlik denince akla, tamam şimdi buldum hemen onun adı gelir dyson dyson dyson...
 • _-_ᎠᎬᏒᎥᏁsu_-_
  Çok pahalı ama değer gibi görünüyor isterdim ama o kadar parayı veremem
 • meyvelisedaaaa
  Dyson ürünlerinin fiyatlarınada bir el atsanız keşkee
 • Mistky
  Gün aşırı temizlik yaptığımızdan sorun olmuyo bizde.
 • HürreemSultaaN
  Temizlik yapmayı seviyorum, benim için bir hobi 😎💪🌺
 • uriana01
  Sık sık banyo yapıyorum, eğer örtüm ter falan kokarsa ya da üstüne bir şey dökülürse tersine çeviririm 1-2 gün idare ederim, her iki tarafı da kötü olunca değiştiririm. Kıyafetlerimi ortalıkta bırakmamaya çalışırım, dolapları vs haftada 1 temizlerim, çöp olduğu anda çöpü direkt çöpe atarım öyle böyle temizliyoruz. Bunları sıkça yaptığınız zaman otomatiğe bağlanıyor bu arada.
 • birgullendin
  Bu ayın sonunda Allah nasip kısmet ederse derinlemesine bir temizlik yapıcam ev için. Bakalım nasıl geçecek zorlu mu olacak kolay mı olacak. Yumuşak mı olacak sert mi olacak yaşayıp göreceğiz.
  Şimdi böyle yazdım evimi pis bilecekler 😂 pis değil sadece derin bir temizlik düşünüyorum ve yapacağim canim olajak 😎😂
 • Wildivinity
  Valla her şeyi çöpe ararım hatta eve bir daha girmem derdim amaaaa günümüz şartları buna pek izin vermiyor. Her şeyi toplar çamaşır sulu el bezi kovam ve yer bezi kovamla en sevdiğim odadan başlayarak bir güzel tülünden danteline kadar yıkar tozuna alıp parlatırım. Ama beter ya bitmiyor temizlik diğer güne mutlaka bir şeyler kalıyor 😿
 • byfurkan03
  Sınır ötesinde olduğum için maalesef 13 aydır evime gidemiyorum 😅 gidince de ne yapacağım bilemedim şimdi 🙂
 • benpolisolucam
  Kapalı eve nasıl toz giriyor ya? Sonuçta kimse yaşamıyor, pencereler kapalı. Evini sil süpür sonra git tatile. Naısl toz birikiyor Acaba?🤔
 • Bıkmışcivciv
  Dağınıklık ve toz haricinde pek bir şey olmaz. Eve gelince O dağınıklığı toparlamak her seyi yerli yerine koymak zahmetli gelir.
 • Lyttko

  Bu ayın sonunda Allah nasip kısmet ederse derinlemesine bir temizlik yapıcam ev için. Bakalım nasıl geçecek zorlu mu olacak kolay mı olacak. Yumuşak mı olacak sert mi olacak yaşayıp göreceğiz.
  Şimdi böyle yazdım evimi pis bilecekler 😂 pis değil sadece derin bir temizlik düşünüyorum ve yapacağim canim olajak 😎😂
 • nonick34
  Evin şeklini unuturum tatildeyken uzun veya kısa süreli de olsa dış dünyayla bağımı koparırım o yüzden bir süre adapte olmaya çalışırım he temizlik işini de hiç uğraşamam tatile gitmişim o kadar para harcamışım veririm gündelikçiye temizletirim hem o kadar tatil yapmışım dinlenmek için evi temizleyerek yorulmak için mi sonra tekrar tatile çıkmam gerekir :)
 • lxşdlsğslxpslspz
  Kesinlikle hergün havalandırılmalı.. Temizlikte en zorlandığım aslında zorlanöa değilde sevmediğim konu süpürgenin içini temizlemektir.. Bu olay bende 4 eve bedel diyebilirim
  Paylaşımınız hoşuma gitti :) her ne kadar reklam olsa da.. :)
 • Tatil dönüşü Ev temizliği beni bekliyor..
  bir evi süpürmek. hiç bu kadar kolay olmamaştı. Dyson her zaman en iyi yardımcım.
 • süper7070
  temizlik insanın içinden gelen bir olaydır temiz insanın kalbide temiiz olur. temizlik bir ahlaktır bence. Misafir gelecekmiş gibi evini, öIüm gelecekmiş gibi kaIbini temiz tut. ... ata sözünden yola cıkarak temizlik imandandır temiz insanın ömrüde bence uzun olur ne gelirse pislikten gelir..
 • 22XxAysexX22
  Baya bir ferahlama gelir bana pis olan bir yeri temizlemek az kirlenmiş bir yeri temizlemekten daha keyifli. :)
 • legends12
  Toza alerjim var habire öksürürüm ondan sonra ince bir temizlik başlar gerekirse her yeri ozonlarım bir gün evde kalmam temizlik önemli
 • Uzun zaman kapali kalan evimi bastan sona kadar her detayini tertemiz yapmazsam icim rahat etmez her sey temiz ve ferah olmali
 • birsucuk2yumurta
  Havasız kaldığı için tozlarla dolan ve derinlemesine temizliğe ihtiyaç duyan evini temizlemek hiç te kolay olmadı kesinlikle
 • Jidotojimoshi
  Aldığım günden beri kızımın elinde makine 😂 Oyuncak gibi kullanıyor evcilik oynayacak diye, gündelikçi oldu evi temizliyor 🤣
 • Tanperi
  Yanii fiyatta performans kadar önemli 6300 kusur bir süpürgeye veremem az daha eklesem araba alırım 🙄
 • taylan7676
  Bence en güzeli şu olabilir.. İmkzn varsa temizlijçi çağrılır her taraf temizlenir.. Sonra o gider sen arkadan bir el geçersin. Nasıl
 • dgrlkmu_csrtmi
  Hem yüksek ses çıkarıp hem performans problemi yaşatan süpürgeler illet birşey
 • fukanınhatunu
  Evden hiç çıkmadım ama bu güzel bilgiler için teşekkürler.
 • BtpÇÇi
  Temizlikte en iyi müzik açarak temizlik oluyor. Hem zaman geciyir hemde keyifli oluyor
 • 16_Gölge
  Bütçem olsa alıp denemek isteyebileceğim bı süpürge
  Tavsiyeler için teşekkürler
 • Tatildeyim şu an ve eve gidince annemle uğraşacağız artık. Kesin annem birsürü iş çıkarır. Tamam temizlik şart ama o biraz pinpirikli.
 • sekkiz
  Kullanışlılık açısından ideal gözüküyor, süpürge ihtiyacım olduğunda değerlendireceğim.
 • yaamurr
  Artık evden çıkmaya başlıyoruz temizlik şart.. teşekkürler dyson<3
 • Özenç3534
  300 tl veriyorum Dudu abla ben gelmeden evi tertemiz yapıyor
 • Daha Fazla (748)
YÜKLENİYOR...