Sarı saç kadının cazibesini arttırır mı?

Sarı saçların iddiası büyük olur!Sarı saç kadının cazibesini arttırır mı?Sarı saç, özellikle beyazları da çıkan kadınlar için iyi bir kamufle aracı olurken, cesur kadınların da iddialı seçimi olmaktan hiç vazgeçmedi. Her ne kadar yaş üzerinde oynama yapıp, biraz olduğundan büyük gösterse de dikkat çekici bayanların tutkusu olmaktan da vazgeçemediği bir tercih oldu.

Erkekler için de sarı saçın nedense yeri bir başka gibi görünüyor. Belki de Türk genetiğinin daha çok esmer ağırlıklı oluşu, sarışın bayanlara bir artı kazandırıp biraz daha kıymetli olmalarını sağlıyor. Kullanımı kızıl saçlardan daha kolay olan sarı saç rengini, sırf ilgi çekici olduğu için bazen yakışan da, yakışmayan bayan da kullanıyor. Ancak belirtmeliyim ki, bu saç renginin tesiri bir süre işe yarıyor çünkü kadında asıl numara beyinde başlıyor.

Sizce de, sarı saç kadının cazibesini arttırır mı?

#Meczup

1|1
2845

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 45

• Nedense benim çocukluğumdan beri seks sembolü dendiğinde hep sarışın kadınlar lanse edilirdi.. Ancak benim için saçlar değil gözler ön planda..

1|0
    0|0
  • Sarışın sevenler için evet , benim gibi sarı sevmeyenler için dünyanın en güzel kadını da olsa hayır hatta itici bile gelebilir...

1|0
    0|0
  • Sarışın renkli gözlü kızlardan hoşlanırım

1|0
    0|0
  • Evet ben sarı saçı beğeniyorum
    ..

1|0
    0|0
  • Burci esmersoy atirabilr

1|0
    0|0
  • sarısının adı esmeri güzelliği bence :)

1|0
    0|0
  • Yakışıyorsa evet

1|0
    0|0
  • Benim hoşuma gidiyor ama barbaraya ihanet edemem

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Çok artırmıyır bence bir de boyatıyırlar bırakın şu dış güzelliği tamam önemli de iç güzelliğe de bakın derim

1|0
    0|0
  • ben hiç sevmiyorum sarı saçlı kadınları

1|0
    0|0
  • Yakışıyorsa artırabilir ama sarı saç yakışmayan kızlar lütfen... Toplum buna hazır değil.

1|0
    0|0
  • Evet ama efsaneler kızıllardır.

2|0
    0|0
  • Benim için bir esprisi yok sarı saçın; ama görseldeki fazlaca yanıtlıcı :))

0|0
    0|0
  • Bence artık siyah saç daha güzel

1|0
    0|0
  • Senin sacların cok guzel sakın boyama

1|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim evet...

0|0
    0|0
  • Sarı saclı kadın cazibelidir ama bu her sarısın icin gecerli degil Her kadının sacı teniyle rengiyle uyumludur Sarısınların ülkemiz geneli esmer ve kumral oldugundan daha dikkat cektigini ve farklı geldigini düsünüyorum Lakin sarısının adı esmerin tadı kumralın havası her zaman baskadır

0|0
    0|0
  • Tabiki

1|0
    0|0
  • Elbette

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 28

• Bence pembe saç cazibeyi artıyor : )

1|0
    0|0
  • Cazibe farklı bir şey herkeste olmaz. Saç rengiyle de alakalı değil bence.

0|0
    0|0
  • Herkese yakışmaz bence. ben tercih etmem mesela :-) gerçi ben uzun zaman daha doğal kalayım diyorum galiba bu gidişle saçıma hiç boya değmeyecek :-)

1|0
    0|0
  • Limon sarısı saçlı, simsiyah dibi kolum kadar gelmiş kadınları kimse görmüyor mu?

1|1
    0|0
  • Kadına göre değişir;Megan Fox'u ya da Adirana Lima'yı sarı saçlı görmek istemem, mesela.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Kişisine göre bazılarında çok basit duruyor mesela selena gomez

1|0
    0|0
  • Esmerler daha çekici

2|0
    0|0
  • Herkese yakışmıyor ya

1|0
    0|0
  • yıllarca sarı kullanan biri olarak söylüyorum sarının eksisi çok yaşı olduğundan olgun gösterir

0|0
    0|0
  • Yakıştığı müddetce tabik daha dikkat çekici oluyor

0|0
    0|0
  • Her kadın için geçerli değil bu yakışana tabiki cazibesini arttırır

0|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Arttırır evet :) Özellikle renkli gözlere sahipseniz.

0|0
    0|0
  • Renkli Gözde evet

1|0
    0|0
  • Çok dikkat çektiği kesin.

0|0
    0|0
  • Bence hayır sadece daha fazla ilgi çekiyor

1|0
    0|0
  • Cazibe lazım herşeyden önce. Ama dikkat çektikleri doğru

0|0
    0|0
  • tipe göre değişebilir ama. mesela beni alıp da sarışın yapsan mesela, pek cazibe oluşacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kadına bağlı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8
Yükleniyor... ;