Neden erkekler hep cimri?

Ya bıktım erkeklerin cimriliğinden. Güzel zengin başarılı arzulanan bir kızım yıllardır. Birçok erkekle flört ettim tanıştım ama çoğunda ortak sorun hep cimri olmaları tamam fakirler okey de zengin olanlar da cimri ve sinir oluyorum hep sx sevgilik evlilik diye geliyorlar deli gibi peşimden koşup ısrar edip taciz ediyorlar hem de bi kahveyi zor ısmarlıyor çiçek bile almak istemiyor taksi parasına söyleniyor konsere bile gitsem alman hesabı almaya çalışıp sonra da yalandan seviyorum aşığım vs vs diye sıkıyorlar. Hepsine git başka kapıya bedava sx dilen mal diyip engelliyorum. Bıktım ya böyle kadını onure eden para hediye saçan erkekler neden benim karşıma çıkmıyor. Ne kızlar görüyorum çirkin tipsiz fakir mesela diyor ben hiç hesap ödemedim ya da her işi erkek arkadaşı yapıyor ve deli gibi hediye alıyor ve kız hiç uyarıp kavga etmiyor erkek yapıyor zaten hepsini. Bende ise benim hep kavga edip ayrılmam gerekiyor onda da en ucuz kolay şeyi yapıp pazarlık yapmaya çalışıyor mallar ondan hiçbir ilişkim sürmedi bitirdim.

Neden erkekler hep cimri?