Kirada oturmayıp bütün masrafları karşılayınca cebine 8-10 bin TL arası bir para kalan kişi geçinemez mi?

Gizli Üye

Arkadaslar diyelim ki evlisiniz çocuğunuz yok hiç borcunuzda yok kirada da oturmuyorsunuz eşinizin evi var o evde oturuyorsunuz tek masrafınız mutfak ve fatura bunlarıda ödeyince elinize 8-10bin TL arası bir para kalıyor bu parada bir masrafınız kalmadığı için keyfi keder harcamalık bir para olucak. Şimdi böyle bir durumda olan kişi geçinemez mi? Beni 5 yıllık erkek arkadasım 10bin yetmez dedi geçinemem diye terk etti

8-10 bin TL keyfi keder ihtiyaç için yeter
Yetmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kirada oturmayıp bütün masrafları karşılayınca cebine 8-10 bin TL arası bir para kalan kişi geçinemez mi?