Kiracıma artış yaptıramıyorum, ne yapacağım?

Gizli Üye
Arkadaşlar benim annem babam vefat etti yıllar önce ve bana İstanbul'da 2 tane ev bıraktılar. Ben o iki evi kiraya verdim ve okuduğum üniversitenin yakında kendime ev tuttum... Benim ev sahibim bana %100 zam yaptı ve gerçekten haklı çünkü şu an bu dairenin kira değeri bu, biliyorsunuz emlak fiyatları arttı.
Ben de kendi kiracılarıma durumu anlatıp %100 zam istedim. Oğlum engelli, çok korkuyorum, yapma etme vs dakikalarca yalvardırlar ve yapmadılar... Benim gelirim aynı ama giderim arttı ne yapacağım? :(
Kiracıma artış yaptıramıyorum, ne yapacağım?