Türkiye'de hizmet veren kripto para borsası Thodex bir anda kapandı. Herhangi bir para hesabına erişemezsen ne yaparsın?

Empathetic
Dünyada popüler yatırım araçları arasına hızlı şekilde giren kripto para birimlerine ilgi her geçen gün artıyor. Küresel çapta hizmet veren kripto para borsaları yanı sıra ülkemizde lokal olarak hizmet veren uygulamalar da bulunuyor. Türkiye'de hizmet veren Thodex'e ilişkin de gelişme yaşandı. Dün akşamdan bu yana işlem yapılamayan kripto para borsasına üye olanlar suç duyurusunda bulunmaya başladı.
Kripto para borsaları güvenilir mi?
Sen olsan ne yaparsın?
Türkiyede hizmet veren kripto para borsası Thodex bir anda kapandı. Herhangi bir para hesabına erişemezsen ne yaparsın?
Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/thodex-uyeleri-sokta-bir-anda-kapandi-suc-duyurulari-basladi-41793934
Güncellemeler
+1 yıl
Neler olduğunu detaylı okumak isteyenler için şunu da ekleyebilirim güzel yazı olmuş ve faydalı.
www.haberturk.com/iste-thodex-skandalinin-perde-arkasi-haberler-3047666-teknoloji
Türkiye'de hizmet veren kripto para borsası Thodex bir anda kapandı. Herhangi bir para hesabına erişemezsen ne yaparsın?