IMF enflasyon raporunda Türkiye, Irak'ın gerisinde kaldı. Geçinebiliyor musunuz?

Kiz_Kişisi
Uluslararası Para Fonu (IMF) 2021 Nisan Raporu'nda Türkiye'deki enflasyon değeri yüzde 13.6 olarak açıklandı. Böylece Türkiye, yüzde 9.6 enflasyon görülen Irak'ın bile gerisinde kalırken, Orta Doğu ve Avrupa bölgesinde sadece Libya ve İran'ı geçebildi. Türkiye, bu oranla dünyada en çok enflasyon görülen 14. ülke oldu.- Maaşınız, geçinmenize yetiyor mu?
Evet geçiniyorum
Hayır geçinemiyorum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
IMF enflasyon raporunda Türkiye, Irak'ın gerisinde kaldı. Geçinebiliyor musunuz?