Deniyor 2 ay

Kızlar Toplanın! Orkid'in Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

FitDilber

Hijyenini düşünen bütün kızlara selam olsun 🙋‍♀️ Regl dönemlerinde hijyeni iki kat daha fazla düşünmemiz gerekir. Neyse ki Orkid bunu bizim için düşünmüş ve regl dönemlerinde sağlığımızı ve hijyenimizi düşünen birbirinden güzel pedler üretmiş. KizlarSoruyor'un gönderdiği muhteşem Orkid ürünlerine göz atalım!

Kutuda neler vardı? Neler yoktu ki!

Kızlar Toplanın! Orkidin Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

Regl dönemlerinde iki kat hassas olan kızlar için; Orkid hassas koruma. Günlük ped olmadan asla dışarı çıkmam diyenler için; Orkid günlük ped. Hem gece hem de gündüz rahat edeyim beyaz giymekten korkmayayım diyenler için ise; Gece Ekstra Plus ve Orkid Gece & Gündüz. Gelin hepsini tek tek inceleyelim.

Regl döneminde hem duyguları hem de cildi hassas olanlar için: Orkid Ekstra Hassas Koruma

Kızlar Toplanın! Orkidin Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

Orkid Ekstra Hassas Koruma Ped, özellikle hassas ciltler için üretilmiş. Ped çeşitli özel formüllerden oluşmuştur ve bu formüller sayesinde, cildinizi kurutmadan, gerginleştirmeden veya çatlaklar oluşturmadan korur. Ayrıca, bu ürünün içeriğinde bulunan özel bileşenler sayesinde, cildinizi nemlendirir ve cildinizin doğal PH dengesini korur.

Özellikle hassas bölgede koruma sağlayan ped; enfeksiyon riskini de ortadan kaldırır. İçerisindeki selüloz ve emici jel tanecikleri ultra esnek emicilik sağlıyor. Yani gün boyu rahatsınız kızlar! Güvendiğiniz Orkid koruması sürekli yanınızda.

Mis gibi kokusuyla Orkid Platinum Gece & Gündüz

Kızlar Toplanın! Orkidin Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

Daha iyi koruma için yan bariyerleri olan ped ayrıca koku hapsetme teknolojisi ile üretilmiş. Regl dönemlerinde spor yapmaya çekinen biri olarak Orkid Platinum ile kendimi güvende hissediyorum. Hem yumuşak üst yüzeyi ve nefes alan yapısıyla hem de sıvıyı hızla emerek kuru ve rahat bir kullanım sağlaması ile Orkid regl dönemlerinde benimle.

Hayatınızın vazgeçilmesi olacak: Orkid Günlük Ped

Kızlar Toplanın! Orkidin Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

Varlığını bile hissedemeyeceğiniz günlük ped gün boyu kendinizi ferah hissetmenizi sağlayacak. Ayrıca kötü kokuları da hapseden günlük ped nefes alıcı özelliği ile de gönülleri fethetmiş durumda. Önceden günlük pede karşı ön yargılarım vardı; fakat Orkid günlük pedi deneyince bütün ön yargılarım uçmuş durumda. Ayrıca esnek olması ile de gün boyu hiç rahatsız olmuyorsunuz. İdrar sızıntısı, vajinal akıntı gibi durumlarda da kendinizi güvende hissedersiniz.

Regl dönemlerini benim gibi yoğun geçirenler için; Gece Ekstra Plus

Kızlar Toplanın! Orkidin Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz

Özellikle geceleri sürekli ped değiştirmeye kalkamadığım için sürekli sızıntı sorunu yaşıyordum. Ee bir de regl dönemi yoğun olunca resmen çileden çıkıyordum. Bu sorunumu Ultra gece ekstra plus ile çözdüm! 5 kat ekstra koruma sağlayan, sızıntılara karşı 3 boyutlu kalkanı ile gece rahat bir uyku çekiyorum.

Vücuduma uyum sağlayan daha rahat ve daha yumuşak bir his için 1000 mikro yastık ile üretilen ped kötü kokuları da nötralize etmesi ile kalbimi fethetmiş durumda.

Regl dönemlerimizi rahat, konforlu ve hijyenik geçirmemizi sağladığın için teşekkürler Orkid 💙

Ayrıca bize böyle özel ve güzel bir kutu gönderdiği için @KizlarSoruyor'a da teşekkürlerimi iletiyorum 🎈

Kızlar Toplanın! Orkid'in Birbirinden Muhteşem Pedlerini Deniyoruz
1
1
Görüşünü yaz
1Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

11
  • Gizli Üye

    teşekkürler bilgiler için

    Yorumla
  • SymrnaCity

    Bu faydalı bence için size teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık. 🌷Bu faydalı bence için size teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık. 🌷

    Yorumla
YÜKLENİYOR...