Çiftler birbirlerinin giyim tarzına, kıyafetlerinin açıklığına/kapalılığına karışmalı mı?

Meczup_Hatun
Çiftler birbirlerinin giyim tarzına, kıyafetlerinin açıklığına/kapalılığına karışmalı mı?
"Karışmak" derken sevgilisini bunaltan tiplerden bahsediyorum, yoksa kıyafetin yakışıp yakışmadığı konusunda tabii ki görüş bildirmesi normal karşılanabilir.. Yeter ki abartmasın.. Sınırı aşmasın..

Sevgilinizin giyim tarzına karışır mısınız?
#Meczup
Çiftler birbirlerinin giyim tarzına, kıyafetlerinin açıklığına/kapalılığına karışmalı mı?