Kızlar, Voleybolcu kızlar tayþın içine çamaşır giymiyor olabilir mi?

Birşeyi cok merak ettim bugün voleybol maçındaydim ve sporcu kızlara çok yakındim bazılarında kilot izi var ama bazılarında hic birsey görünmuyor çok merak ettim çamaşır giymeden maçta yer alabilirmi ve kız kızın halini anlar ne bilim çamaşırsız o minicik taytı giyip çıkabilir mi tehlikeli değil mi size bir sorayım dedim?

Güncellemeler:
yok mu voleybolcu arkdas
Kizlar yardimci olurmusjnuz

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Giyiyorlardir ama dikissiz ic camasiri giymeyi tercih ediyor olabilirler

0|1
    0|0
    • Peki ama hicmi belli olmaz ya bence azda olsa olurdu yani öyle bir egiliyorlarki ki ben tam dibindydim hic bisey yokki gibi geldi.. tanga olma ihtimali var mi?

• Tenis eteklerinin altinda zaten bir tayt var. Ayriyeten giymene gerek kalmiyor

• Aaa öylemi :) cok spor ceisidi yaptim sporda tum kız formalarini giydim onlarla calistigim icin bitek tenis giymedim hocaya söyledim okadarda değil hoca. etek onuda giymeyim artik dedim :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Nerde sapik varsa buraya toplanmis

0|0
    0|0
    • Sapık deilim özelikle bakmadim ister istemez gözümün önünde olunca bakıyorsun kızlarda vardi yanimda onlarda bakiyirdu ozman onlarda sapık

• Giyerler bazılarının izi belli olmuyo mesela lazer kesim olanlar belli olmaz

0|0
    0|0
    • Hic giymeden cikamaz dimi? Tanga tarzi giysede belli olurdu dimi?

• Saçma ve gereksiz daha cok

• Sende oynadinmi voleybol ya da herhangi bir soor yapiyormusun? Ben cok özeniyorum o volybolcu kizlara

• Dikişsiz külot diye birşey yaratmış tanrı...

0|0
    0|0
    • Onu biliyorum ama aşırı egiliyorlar ve tayt cok ince belli olmazmiydi o olsaydida?

Yükleniyor... ;