Kullanıp memnun kaldığınız bir şampuan önerir misiniz?

Bana çok memnun olduğunuz şampuan markası ve türü önerin özellikleriyle birlikte.

1|0
194133

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 132

• Genetiğinde dökülme varsa hiç kimse durduramazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

0|1
    0|0
    • :-) :-) Gerçi dökülme fazla yokta saçımı daha canlı gösterecek şampuan desem ne tavsiye edersin?

• Head&shoulders saç bakımı şampuan ben onu kullanıyorum çok mutluyum.

• Peki o halde!!! " Sebastian " öneririm, biraz pahalı ancak ona göre de az kullanılıyor.
    Fakat bir kez kullan, deli olursun, inanamazsın, kime tavsiye ettiysem hayran kalıyor. Tüm bayan arkadaşlarım mutlu ve mesut kullanmaktalar.

0|0
    0|0
  • Zeytin yağlı sabun

0|0
    0|0
  • Clear iyidir

0|0
    0|0
  • loreal elseve kırmızı kapak kullanıyorum deneyebilirsin

urun.n11.com/.../loreal-elseve-sampuan-600ml-dokkar-P138941579

0|1
    0|0
  • clear men cool sport mentollü..erkek şampuanı deme benim saçlarım 1 metre civarında..bu şampuan hem az döküyor kepek yok ayrıca deriyi ferahlatıyor kaşıntı falan yok..

0|0
    0|0
    • ne 1 metre civarı mı

• oha nasıl bakıyorsun

• kaynar suyla değil ılık suyla yıka..dökülüyor diye kafaya takma..tarakla açmaya zorlama açılıncaya kadar şampuanla yıka..mentollu şampuanlar kullan kafa derisi nefes alsın..

• Bir kadin sampuandan boyle seyler bekliyorsa bir erkekden beklentisi nedir diye soramadim kendime :D abi kopurse yetmiyomu nie fantezi ariyosun yok hafifletsin onarsin yenilesin uzatsin kepek yapmasin kurutmasin canlandrsin :D ooo senin isin zor :D

0|0
    0|0
  • Clear kullan rahat et

0|0
    0|0
  • Dalin al bak rahatına.

0|0
    0|0
  • Elidor almada ne alırsan al :d

0|0
    0|0
  • Deniycem şunları aldım bugün : blendax erkekler için mentol ferahlıgı elidor kuru saçlar için bilmemne ve pantene üstünde yaprak resmi olan bir saç kremi 1 hafta içinde hepsini denemiş olurum

0|0
    0|0
    • ya bide bazıları saçları kazık gibi yapıyo bazıları ipeksi. var mı bilgin?

• elidorun süper bukleler ve düzleştirici serisini denedim 2side "kazık" gibi yapan türden. Onları almada naparsan yap. Tabi her saça aynı etki olmaz

• şimdi elidor ve clear var. denicez bakalım. eyvallah=)

• Haldır şaldır kullan.

2|0
    0|0
  • Clear kullandım olmadı, head&shoulders kullandım olmadı, blendax kullandım yine olmadı. Benim saçlarıma en iyi gelen şampuan ipek çıktı. Uzun süredir ipek kullanıyorum. Ne bi' kepek ne bi' yara. Diğer şampuanlar hep kepek ve yara yapmıştı.

0|0
    0|0
    • Bim de satılıyor çok ucuz ve kötü benim için. Bana yaramıyor.

• Herkesin saç yapısına göre değişiyo. Ben çok memnunum valla.

• Haldır şoldır

0|0
    0|0
  • Elidorun turuncusu

0|0
    0|0
  • Yeşil sabundan şaşmıyorum

0|0
    0|0
  • Hacı Sakir

1|0
    0|0
  • elidor dedim :D

0|0
    0|0
  • Head & shoulders on numara

0|0
    0|0
  • B) Dedim.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    112

Kızlar Ne Diyor 193

• Elseve kullanıyorum memnunum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Dove.

0|0
    0|0
  • Ben Elidor kullanıyorum ve gayette memnunum.

0|0
    0|0
  • sebamed

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Clear

0|0
    0|0
  • Dove fena döküyo elidorrr al

0|0
    0|0
  • dove nin şampuanını tavsiye ederim elidorun ürünlerini sakın kullanma aşırı dökme yapıyor

0|0
    0|0
    • Bu güne kadar hep elidor kullandım şimdiyse cildiye doktorlarından kurtulamıyor un mm:-( :-(

• hadi yaa hatayı başında yapmışsın elidordan uzak dur bide gliss in uzun ve kolay kırılan saçlar için spreyi var onlardan kullan :)

• Az önce dove demedim kaşıntıyı azalttı

• En iyisi Toni&guy
    Ama gliss siyah seride fena değil :)

0|0
    0|0
  • En iyisi eczaneden bir sampuan almak.. diger sampuanlar bir cozum sunmaz ne yazik ki. Ya bir doktora gidip ilac olarak sampuan alablrsn ya da dermokozmetik urunler olarak..

0|0
    0|0
  • 2 ayda hicbir etki goremezsin.

0|0
    0|0
  • Bioxsin ve defne yapragi sabunu

0|0
    0|0
  • Pantene aqua ligth ama bitkisel bir sampuan aldim onu denicem

0|0
    0|0
  • erkek için head and shoulders

0|0
    0|0
  • genelde elseve kullanırdım.temizlik malzemesi almaya gittiğimde gözüme şişesi çok hoşuma giden bi şampuan takıldı.sordum saf zeytinyağı şampuanıymış.tam bi zeytinyağı aşığı olarak tabiki benden bekleneni yaptım aldım yani:) pek bi beklentim yoktu ama çok memnun kaldım.saçık boyalı ve yıpranmış olmasına rağmen saç kremine bile gereksinim duymadım.şiddetler tavsiye ederim:)

link

bu arada şampuandan sonra markanın z.yağlı neyi varsa hepsini aldım:)

0|0
    0|0
  • Mehmet Aydın - Anatolia Daphne'yi dene derim zeytinyağlı ve defneli inanaılmaz güzel bir şampuan. Metro marketlerde, bazı migroslarda ve yerel dükkanlarda bulabilirsin fiyatı da gayet ucuz (sanırım 7 ya da 8 lira)...

Yok ben öyle adı sanı duyulmamış şeyler kullanmam dersen de pantene iyidir her daim, yaklaşık 2-3 haftalık kullanımda saçı normale döndürür... Söylediğin sorunlara ek olarak hacim sorunun varsa aqua light serisi iyidir, saçların yıpranmışsa da doğal sentez serisini denemeni öneririm...

Ayrıca saçlarının dökülmesinden birden çok etken vardır, saç ve saç derisi bakımı adına ufak da olsa bazı önlemler almanda fayda var. Bunlar her zaman pahalı ürünlerle olmak zorunda değil, evde her zaman kullanılan birkaç malzemeyle de saç bakımının en kralını yapabilir sağlıklı saçlarınla mutlu olabilirsin:))

0|1
    0|0
  • Doğal içerikli sampuanlar kullan otacı vb.

0|0
    0|0
  • Bioblas.
    Bu arada sizde genetikse şampuan falan etki etmez. O saçlar dökülür ve kel kalırsın nihahaha :D

0|0
    0|0
  • bioxin diye bir şampuan var duymuşsunuzdur bence. çok güzel iyi bir şampuan ama fiyatı biraz yüksek. ama performansı çok iyi kesinlikle o parayı hakkediyor. hem saçı parlatıyor hem de dökülmeyi azaltıyor. ama almak istemezsen aktarlarda doğal şampuan almanı öneririm %100 doğal şampuanlar var. harikalar hem saçı besliyorlar hem de fiyatları uygun. :)

0|0
    0|0
  • Gliss kullandım mahvetti saçlarımı keçe gibi oldular, kuaförümün tavsiyesiyle 1 aydır Elidor'un Onarıcı ve yapılandırıcı bakım serisine geçtim turuncu renkli olanı yani çok sevdim yumuşacık yapıyor saçlarımı, kremine gerek bile duymamaya başladım hatta şampuan bile yumuşattıgından :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    173
Yükleniyor... ;