SAÇ BAKIM

Elidor Elidor Saç Parfümü

En iyi saç uzatan şampuan hangisi?

En iyi saç uzatan şampuan hangisi?Saçlarımın bir an önce sağlıklı uzamasını istiyorum. Sizin deneyimlediğiniz en iyi saç uzatan şampuan hangisi?

1|0
76101

En İyi Kız Görüşleri

• ben saclarımı her gün düzleştiririm yada maşa yaparım ucları cok kırıktı sonra elidorun turuncu sac bakım şampuanlarını aldım ikili oluyo dustan önce hakiki zeytin yag sürüyorum 1 saat duruyo saclarımda snra elidorlar yıkıyorum saclarım cok uzadı cidden

0|0
    0|1
  • Elidor'un yeni çıkarmış olduğu saç uzatma amaçlı serisini tavsiye ederim. En hızlı saç uzatan şampuan serisine sahip olduğunu söyleyebilirim. Bir ayda 6 cm' lik bir saç uzaması yaşadım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• saçların uzaması için saçı kurularken fön makinesi kullanmayın. havlu ile kurulayın. çok ovmadan hafif nemli bırakın. çok ovunca saçlar kırılır. tabi bunu söyledim ama kış aylarındayız. saçınız nemli iken hemen sokağa çıkmayın. sinüzit olmayın. arada bir doğal zeytin yağı ile ovalayın. bir kaç saat sarılı kalsın. sonra yıkayın. bu da etkili olacaktır. annelerimiz kına ve zeytin yağını karıştırarak sürerlerdi. saçı besler

1|0
    0|0
  • saçı ne kadar çok yıkarsak okadar uzar yanlış bir düşünce. saç her yıkandığında saç köklerine ve saça iyi gelen vücudumuzdaki doğal yağlar ordan akagider v yapar bir seleksiyon oluşur kafamızda onun yerine saçınızı olabildiğince az yıkayın (2-3 günde bir en ideali) böylece saçınız daha uzun sürede yağlanır aynı zamanda uzama süresinide kendi vücut sıvılarınız zaten arttırmış olur.

1|0
    0|0
    • Sen yanlış düşünüyorsun kuaför olarak yorumunuzu gördüm yorumunuza cevap vermek için kayıt oluşturdum Saçlarınızı çok sık yıkarsanız saçınızın uzamasında önemli bir rol oynarsanız yani saçı sık yıkamak saçı uzatır fakat şunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor Eğer her gün saçlarımızı yıkarsak, saç diplerinde olması gereken yağ dengesi bozulması sonucu saçlarda; kuruluk, dökülme, kepek, mantar gibi bir çok etkene yol açacaktır.

• Kayıt oluşturdum yanlış oldu pardon giriş yaptım demek istedim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 74

• Sarımsak öZlü şampuan kullan. Soğan kürünü denedim. Soğanı kaynatırken içine sarımsakta at. İşe yarar birçok yöntem biliyorum ama üşendim yazmaya. Soğanla yumurtayla vs uğraşmak istemiyorsan resimdeki kremi kullan etkisi muhteşem.

1|0
    0|0
  • Öyle birşey yok maalesef. Vücuda dıştan değil içten destek vereceksin herşey o hücrelerde bitiyor. Dıştan krem sürmek ya da başka şeyler kullanmak yerine saçı besleyen şeyler tüket mesela taze fasulye çünkü saç sağlığı için gerekli bir madde olan silikon sadece onda var vücudunu içten onar ki saçların uzasın Dıştan kimyasallarla olacak bir şey değil çünkü bu

0|0
    0|0
  • Restorex. İsmi biraz tirt ama ben uç yıla once aldim ve bir yıl kullanılan dim ve işin iyi yanı birakmama rağmenssaç alıştı o hızli uzamaya devam ediyor

0|0
    0|0
  • "Horse tail" diye bir sampuan var, internette cesitleri mevcut. Ustunde at resmi var.. Tavsiye ederim. At kuyrugu bakim bitkisimi neymis bilmiyom tam.. 🙈 ben aldim, memnunum.

0|0
    0|0
  • saç uzatan şampuanları pek tavsiye etmiyorum
    kullandığın herhangi şampuanla karbonat zeytinyağı ve limonu karıştırıp saçına uygula 5 dkya yakın beklet kafanda. 1 ay boyunca uygula bunu. işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Dalin :D sana bir formül önericem ama tam araştırmadan yapma. Kuaförler bu formülü biliyor. Doğum kontrol hapını ezip şampuanına katarsan saçları aktifleştiriyor. diplerine uygulamayın diyenlerde var ¿ :)

0|0
    0|0
  • Bakim urunleri satan magazalar oluyor en azindan avm lerde var boyle magazalar.. ordan bula bilirsin bu tarz ùrùnler

2|0
    0|0
  • Sampuan sac uzatmaz canım . Saçi uzatan yedigin besinlerdir. Hava degisimidir. Once guzel beslen. Su ic. Badem ye. Sonra yağ karisimi halleder gerisini. Tarifinu istersen sor ozelden yazarm

1|1
    0|0
  • Elseve'in kepek önleyici şampuanını kullanabilirsin ayrıca yine elseve pro keratin de saçlarının uzamasını hızlandırır hatta bazı bayanlar bu ürünü dip boyasının çabuk gelmemesi için kullanmazlar :)

0|0
    0|0
  • Entelotu bu konuda çok nam almış bir ot bende kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ederim aktarlardan temin edebilirsin

0|0
    0|0
  • Eger elidor alcaksan alma saçlarımı döktü zalimin gızı

0|0
    0|0
    • Harbi mi 1 4 gn once aldm :/

• Evet tatlım işe yarıyor https://i.hizliresim.com/ElX8n8.jpg

0|0
    0|0
  • Supergro var. Kendim kullandım tavsiye ederim watsonslarda bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Şampuanlara güvenme bitkisel yağlar daha iyidir
    Argan yağı
    Badem yağı
    Hindistan cevizi yağı kullanabilirsin
    Eğer illaki şampuan diyorsan ellidorun yeşil şampuanını tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
    • RESTOREX ALDIM O OLUR MU? BADEM YAĞI ALICAM SADECE KAHKÜLLERİM UZASIN SAÇLARIM ZATEN UZUN BENİM BEL HİZASINDA

• RESTOREX yazıcaktımda yazmaya üşendim oda olur ama saçları sert yapıyor diye duydum :D
      Badem yağına bephanten ampul ve bemiks kompoze ampul koyarsan kesin çözüm alabilirsin
      Haftada 2 kez ya da 1 kez saçına 40 dakika sürüp bekle

• hızlı uzamasını istiyorsan, bademyağı yılanyağı gibi serumlar kullan. saçların için maskeler uygula. doğru şampuan seçimi yap. bir çok yöntem var kısacası, bunlar en etkilileri :)

0|0
    0|0
  • Aktardan alıcağın şampuanlar daha iyi olur veya eczaneden

0|0
    0|0
  • Narlı şampuan var eczanelerde satılıyor. Gerçekten uzatıyo saçı. Ben dört aydır kullanıyorum. Saçlarım bayağı uzadı. Yalnız biraz pahalı 40-45 lira gibi bir şey

0|0
    0|0
    • saçı döküyor mu?

• Valla bende öyle bir durum olmadı. Dökülmedi hatta gürleşti bile. Ama ondan önce sarımsak şampuanı kullanıyodum onun sayesinde gürleşmişte olabilir.

• Elidorun var şu an görmüşsündür saç uzatan, çok etkili

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey nprsan yap sdc ayda max 2 Cm uzar. Sdc sağlıklı olması için kestirmeyi azaltmak için badem zeytin Hint yağı kullan

0|0
    0|0
  • var tatlım ben birde banyodan sonra ölçmüştüm 8cm fark var 3 ayda 3 4 cm uzar saç benim 8 uzamış;) devam ediyorum 48cm şuan ve boyamıyorum boyasız saçlarda daha etkili

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    54

Erkekler Ne Diyor 99

• Kullandığınız büyük boy şampuanın içine 20-25 damla kadar aktardan aldığınız çam terebentin katın 2 günde bir yıkayın saçlar parlak ve çok hızlı uzuyor..

Bende kullanıyorum hatta gürleştirdi saçlarımı ama direk sürmeyin yoksa hazırkilerde gider :D

2|0
    0|0
  • hayir hic bir sampuan sac uzatmaz cunki sampuanlarin hepsinin icinde kimyasal vardir sadece aromasi degisiktir. kurler yapabilirsin her banyo suyunun icine uzum sirkesi atarak ya da sarimsak zeytinyagi kuru yaparak

0|0
    0|0
  • blendax doğal sentezi kullandım sonuç https://i.hizliresim.com/nGdD8N.jpg çok memnunum saçlarım belime kadar uzamış galiba resimde görüldüğü gibi :adA:Da:d

0|0
    0|0
  • bu kız saca takmıs kardesın yok mu ver elıne yolsun 10 cm uzar

1|0
    0|0
    • Begenmiyosan yalla senin tipine en çok ne gider diye sorsam o zaman g. t olurdun işte hadi yavrum sie

• aktarcılardakiler saç dökülmesini önler ama çok yogun kullanımlarda çok zor bir durum benim bildiklerim...

çam yaprağı yağı

ısırgan otu yağı

zeytin yağı

badem yağı

sarımsak yağı

biberiye yağı

menekşe yağı

0|0
    0|0
  • link bir incele canlı destek var umarım yardımcı olur size

0|0
    0|0
  • saçı veren allah uzaması için gereken sabrı da verir.şüphesiz samsung galaxy note 10.1 i apple ıpad 2 ye rakip olsun diye yaratmıştır.

2|0
    0|0
  • Caydacim sen onu baya arastiriyo duruyorsun zahmet olmazsa ise yarar bişey bulursan banada yazarmisin lazım da😀

0|0
    0|0
  • Saç uzatmak için ev yapımı çarelerden faydalanmak isteyenlere ideal bir alternatif.
    Saçlarınızı oldukça hızlı büyütecek..
    İçindekiler:
    Yarım muz
    1 çorba kaşığı bal
    1 yumurtanın sarısı

Hazırlama ve Kullanma:
    Öncelikle homojen bir karışım elde edilinceye kadar tüm malzemeleri bir blendır içine koyup karıştırın.
    Bu karışımı küçük bir kabın içine dökün ve parmak uçlarınızı kullanarak karışımı saçınıza ve kafa derinize masaj yapın.
    Sürdükten sonra 2 saat kadar bekletin. Daha sonra ılık su ile durulayabilirsiniz. Haftada 2 kez tekrarlayın.
    Bu doğal ev yapımı yöntemi saç çıkarma ve hızlı uzatmak için kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bence bioplas dandik. Benim tavsiyem dış ülke markaları araştırılıp Türkiye de olmayan ürünler tercih edilmeli. Çünkü ben bu ülkede işe yarayan şampuanı göremedim.

0|0
    1|0
  • sampuan degılde su'dur etkılı olan, ne kadar cok yıkarsanız o kadar hızlı uzar

1|1
    0|1
  • Pantene en iyisi ve çabuk uzasın istiyorsan çerez ye akşam çok çabuk uzar?

0|0
    0|0
  • at kılından bir şampuan var internetten bulabilirsin alman markası olabilir adını hatırlamıyorum bir de nişantaşında bir yer getiriyormuş o üründen diye duydum

0|0
    0|0
  • arkadaşlara katılıyorum her gün yıkayacaksın. ama çok da kafana takma. zaman çok çabuk geçiveriyor zaten. bi bakmışsın aslan yelesi gibi oluvermiş...

0|0
    0|0
  • Gıda takviyesi al çok hızlı saç uzatır biotin falan

0|0
    0|0
  • yumurtanın beyazı, bimden bir koli alırsanız 8 liraya denk geliyor.

0|0
    0|0
  • Şampuan bilmem ama benim bir arkadaş var saçlarından tuttuğu gibi uzatır :D

0|0
    0|0
  • var halkmardan aldığım dandık bır şampuan var herbalmidir nedir sarmısak özlüymüş iyi sac uzatıyor..

0|0
    0|0
  • çam terebentin öneririm banyodan önce saç diplerine sürülüp 10-15 dakika bekletiyor bioblas daha iyi gibi sarmaşık özlü

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    79
Yükleniyor...