SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

En iyi saç uzatan şampuan hangisi?

Saçlarımın bir an önce sağlıklı uzamasını istiyorum. Sizin deneyimlediğiniz en iyi saç uzatan şampuan hangisi?

1|0
5672

En İyi Erkek Görüşü

• saçı ne kadar çok yıkarsak okadar uzar yanlış bir düşünce. saç her yıkandığında saç köklerine ve saça iyi gelen vücudumuzdaki doğal yağlar ordan akagider v yapar bir seleksiyon oluşur kafamızda onun yerine saçınızı olabildiğince az yıkayın (2-3 günde bir en ideali) böylece saçınız daha uzun sürede yağlanır aynı zamanda uzama süresinide kendi vücut sıvılarınız zaten arttırmış olur.

0|0
    0|0
    • Sen yanlış düşünüyorsun kuaför olarak yorumunuzu gördüm yorumunuza cevap vermek için kayıt oluşturdum Saçlarınızı çok sık yıkarsanız saçınızın uzamasında önemli bir rol oynarsanız yani saçı sık yıkamak saçı uzatır fakat şunuda göz önünde bulundurmak gerekiyor Eğer her gün saçlarımızı yıkarsak, saç diplerinde olması gereken yağ dengesi bozulması sonucu saçlarda; kuruluk, dökülme, kepek, mantar gibi bir çok etkene yol açacaktır.

• Kayıt oluşturdum yanlış oldu pardon giriş yaptım demek istedim

En İyi Kız Görüşü

• Elidor'un yeni çıkarmış olduğu saç uzatma amaçlı serisini tavsiye ederim. En hızlı saç uzatan şampuan serisine sahip olduğunu söyleyebilirim. Bir ayda 6 cm' lik bir saç uzaması yaşadım.

0|0
    0|0
    • gerçekten uzatıyor mu? ayda kaç santim uzadı senin saçları?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 71

• saçların uzaması için saçı kurularken fön makinesi kullanmayın. havlu ile kurulayın. çok ovmadan hafif nemli bırakın. çok ovunca saçlar kırılır. tabi bunu söyledim ama kış aylarındayız. saçınız nemli iken hemen sokağa çıkmayın. sinüzit olmayın. arada bir doğal zeytin yağı ile ovalayın. bir kaç saat sarılı kalsın. sonra yıkayın. bu da etkili olacaktır. annelerimiz kına ve zeytin yağını karıştırarak sürerlerdi. saçı besler

0|0
    0|0
  • bu kız saca takmıs kardesın yok mu ver elıne yolsun 10 cm uzar

1|0
    0|0
    • Begenmiyosan yalla senin tipine en çok ne gider diye sorsam o zaman g. t olurdun işte hadi yavrum sie

• blendax doğal sentezi kullandım sonuç https://i.hizliresim.com/nGdD8N.jpg çok memnunum saçlarım belime kadar uzamış galiba resimde görüldüğü gibi :adA:Da:d

0|0
    0|0
  • hayir hic bir sampuan sac uzatmaz cunki sampuanlarin hepsinin icinde kimyasal vardir sadece aromasi degisiktir. kurler yapabilirsin her banyo suyunun icine uzum sirkesi atarak ya da sarimsak zeytinyagi kuru yaparak

0|0
    0|0
  • saçı veren allah uzaması için gereken sabrı da verir.şüphesiz samsung galaxy note 10.1 i apple ıpad 2 ye rakip olsun diye yaratmıştır.

2|0
    0|0
  • sampuan degılde su'dur etkılı olan, ne kadar cok yıkarsanız o kadar hızlı uzar

1|1
    0|1
  • Bence bioplas dandik. Benim tavsiyem dış ülke markaları araştırılıp Türkiye de olmayan ürünler tercih edilmeli. Çünkü ben bu ülkede işe yarayan şampuanı göremedim.

0|0
    1|0
  • arkadaşlara katılıyorum her gün yıkayacaksın. ama çok da kafana takma. zaman çok çabuk geçiveriyor zaten. bi bakmışsın aslan yelesi gibi oluvermiş...

0|0
    0|0
  • çam terebentin öneririm banyodan önce saç diplerine sürülüp 10-15 dakika bekletiyor bioblas daha iyi gibi sarmaşık özlü

0|0
    0|0
  • Hicbiri , sampuanların görevi sadece saç ve deriyi temizlemektir, daha öteye gidemez, köklerin iyi beslenmesi şart

0|0
    0|0
  • Eig verdiğin kişi açıklamış zaten ama benim onerim head and sholders o da olmassa katranlı sabun

0|0
    0|0
  • Pantene en iyisi ve çabuk uzasın istiyorsan çerez ye akşam çok çabuk uzar?

0|0
    0|0
  • Bilmediğimiz de mi varmış? Çoh ilginç. Neyse bulursan banada söyle zamki.

0|0
    0|0
  • Saç uzatmak için Biotin denen vitamin almalısın. Aynı zamanda tırnak da uzatır.

0|0
    0|0
  • var halkmardan aldığım dandık bır şampuan var herbalmidir nedir sarmısak özlüymüş iyi sac uzatıyor..

0|0
    0|0
  • Kimya hocamin saclari cok guzeldi sordum yulaf ozlu sampuan onermisti.

1|0
    0|0
  • bizim sulardan mıdır nedir saçım çabuk uzuyo :D kepeğe en iyi küllü su iyi gelir ;)

0|0
    0|0
  • Uzamasını istemediğim ama her sabah yıkadığım saçlarımı uzatan. Su..

0|0
    0|0
  • at kılı özlü şampuan var ve bıldıgım kadarıyla çok etkılıymıs fıyatı 60 tl cıvarında

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 55

• ben saclarımı her gün düzleştiririm yada maşa yaparım ucları cok kırıktı sonra elidorun turuncu sac bakım şampuanlarını aldım ikili oluyo dustan önce hakiki zeytin yag sürüyorum 1 saat duruyo saclarımda snra elidorlar yıkıyorum saclarım cok uzadı cidden

0|0
    0|0
  • Sarımsak öZlü şampuan kullan. Soğan kürünü denedim. Soğanı kaynatırken içine sarımsakta at. İşe yarar birçok yöntem biliyorum ama üşendim yazmaya. Soğanla yumurtayla vs uğraşmak istemiyorsan resimdeki kremi kullan etkisi muhteşem.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok maalesef. Vücuda dıştan değil içten destek vereceksin herşey o hücrelerde bitiyor. Dıştan krem sürmek ya da başka şeyler kullanmak yerine saçı besleyen şeyler tüket mesela taze fasulye çünkü saç sağlığı için gerekli bir madde olan silikon sadece onda var vücudunu içten onar ki saçların uzasın Dıştan kimyasallarla olacak bir şey değil çünkü bu

0|0
    0|0
  • Dalin :D sana bir formül önericem ama tam araştırmadan yapma. Kuaförler bu formülü biliyor. Doğum kontrol hapını ezip şampuanına katarsan saçları aktifleştiriyor. diplerine uygulamayın diyenlerde var ¿ :)

0|0
    0|0
  • Elseve'in kepek önleyici şampuanını kullanabilirsin ayrıca yine elseve pro keratin de saçlarının uzamasını hızlandırır hatta bazı bayanlar bu ürünü dip boyasının çabuk gelmemesi için kullanmazlar :)

0|0
    0|0
  • Sampuan sac uzatmaz canım . Saçi uzatan yedigin besinlerdir. Hava degisimidir. Once guzel beslen. Su ic. Badem ye. Sonra yağ karisimi halleder gerisini. Tarifinu istersen sor ozelden yazarm

0|0
    0|0
  • Entelotu bu konuda çok nam almış bir ot bende kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ederim aktarlardan temin edebilirsin

0|0
    0|0
  • saç uzatan şampuanları pek tavsiye etmiyorum
    kullandığın herhangi şampuanla karbonat zeytinyağı ve limonu karıştırıp saçına uygula 5 dkya yakın beklet kafanda. 1 ay boyunca uygula bunu. işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Evet tatlım işe yarıyor https://i.hizliresim.com/ElX8n8.jpg

0|0
    0|0
  • hızlı uzamasını istiyorsan, bademyağı yılanyağı gibi serumlar kullan. saçların için maskeler uygula. doğru şampuan seçimi yap. bir çok yöntem var kısacası, bunlar en etkilileri :)

0|0
    0|0
  • Narlı şampuan var eczanelerde satılıyor. Gerçekten uzatıyo saçı. Ben dört aydır kullanıyorum. Saçlarım bayağı uzadı. Yalnız biraz pahalı 40-45 lira gibi bir şey

0|0
    0|0
    • saçı döküyor mu?

• Valla bende öyle bir durum olmadı. Dökülmedi hatta gürleşti bile. Ama ondan önce sarımsak şampuanı kullanıyodum onun sayesinde gürleşmişte olabilir.

• Yok öyle birşey nprsan yap sdc ayda max 2 Cm uzar. Sdc sağlıklı olması için kestirmeyi azaltmak için badem zeytin Hint yağı kullan

0|0
    0|0
  • Şampuanlara güvenme bitkisel yağlar daha iyidir
    Argan yağı
    Badem yağı
    Hindistan cevizi yağı kullanabilirsin
    Eğer illaki şampuan diyorsan ellidorun yeşil şampuanını tavsiye edebilirim

0|0
    0|0
    • RESTOREX ALDIM O OLUR MU? BADEM YAĞI ALICAM SADECE KAHKÜLLERİM UZASIN SAÇLARIM ZATEN UZUN BENİM BEL HİZASINDA

• RESTOREX yazıcaktımda yazmaya üşendim oda olur ama saçları sert yapıyor diye duydum :D
      Badem yağına bephanten ampul ve bemiks kompoze ampul koyarsan kesin çözüm alabilirsin
      Haftada 2 kez ya da 1 kez saçına 40 dakika sürüp bekle

• var tatlım ben birde banyodan sonra ölçmüştüm 8cm fark var 3 ayda 3 4 cm uzar saç benim 8 uzamış;) devam ediyorum 48cm şuan ve boyamıyorum boyasız saçlarda daha etkili

0|0
    0|0
  • Bir anda Rapunzel gibi olmayı bekleme yavaş yavaş uzar istediğin uzunluğu bir buçuk yılda elde edebilirsin

0|0
    0|0
  • Aktardan alıcağın şampuanlar daha iyi olur veya eczaneden

0|0
    0|0
  • Elidorun var şu an görmüşsündür saç uzatan, çok etkili

0|0
    0|0
  • Eger elidor alcaksan alma saçlarımı döktü zalimin gızı

0|0
    0|0
    • Harbi mi 1 4 gn once aldm :/

• Yavaş uzayan saçlara özel sarmaşık özlü şampuan.. İşe yarıyor :)

0|0
    0|0
  • her gün yıkamak yağ dengesini bozar . sarmaşık özlü bitkisel şampuan ve çam terebenti ekle şampuanına çok etkili .

0|0
    0|0
    • bioblas sarmaşık almayı düşünüyorum da vücud daki tüm tüyleri de uzatır mı ? :)

• ahahaaha :D özel formulü sayesinde sadece saç köklerine etki ediyor diğer kökler tısss :D

• Kızlar Devam
    35

Benzer Benceler

Yükleniyor...