En iyi saç uzatan şampuan hangisi?

Saçlarımın bir an önce sağlıklı uzamasını istiyorum. Sizin deneyimlediğiniz en iyi saç uzatan şampuan hangisi?

1|0
3961

En İyi Erkek Görüşü

• saçı ne kadar çok yıkarsak okadar uzar yanlış bir düşünce. saç her yıkandığında saç köklerine ve saça iyi gelen vücudumuzdaki doğal yağlar ordan akagider v yapar bir seleksiyon oluşur kafamızda onun yerine saçınızı olabildiğince az yıkayın (2-3 günde bir en ideali) böylece saçınız daha uzun sürede yağlanır aynı zamanda uzama süresinide kendi vücut sıvılarınız zaten arttırmış olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elidorun yeni çıkarmış olduğu saç uzatma amaçlı serisini tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • 7gün

gerçekten uzatıyor mu? ayda kaç santim uzadı senin saçları?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 60

• saçı veren allah uzaması için gereken sabrı da verir.şüphesiz samsung galaxy note 10.1 i apple ıpad 2 ye rakip olsun diye yaratmıştır.

2|0
    0|0
  • sampuan degılde su'dur etkılı olan, ne kadar cok yıkarsanız o kadar hızlı uzar

1|1
    0|1
  • e vitamini tüketiyormusun

0|0
    0|0
  • saçların uzaması için saçı kurularken fön makinesi kullanmayın. havlu ile kurulayın. çok ovmadan hafif nemli bırakın. çok ovunca saçlar kırılır. tabi bunu söyledim ama kış aylarındayız. saçınız nemli iken hemen sokağa çıkmayın. sinüzit olmayın. arada bir doğal zeytin yağı ile ovalayın. bir kaç saat sarılı kalsın. sonra yıkayın. bu da etkili olacaktır. annelerimiz kına ve zeytin yağını karıştırarak sürerlerdi. saçı besler

0|0
    0|0
  • blendax doğal sentezi kullandım sonuç https://i.hizliresim.com/nGdD8N.jpg çok memnunum saçlarım belime kadar uzamış galiba resimde görüldüğü gibi :adA:Da:d

0|0
    0|0
  • Doğal olarak uzasın

0|0
    0|0
  • Yeşil sabun çabuk uzatıyor

0|1
    0|0
  • bu kız saca takmıs kardesın yok mu ver elıne yolsun 10 cm uzar

1|0
    0|0
    • Begenmiyosan yalla senin tipine en çok ne gider diye sorsam o zaman g. t olurdun işte hadi yavrum sie

• Bioxini denedin mş

0|0
    0|0
  • arkadaşlara katılıyorum her gün yıkayacaksın. ama çok da kafana takma. zaman çok çabuk geçiveriyor zaten. bi bakmışsın aslan yelesi gibi oluvermiş...

0|0
    0|0
  • Şampuanlar saç uzatmaz. dökülmeyi önleyebilir

0|0
    0|0
  • bitkisel şampuanlar

0|0
    0|0
  • Hiç biri uzatıyor

0|0
    0|0
  • Yok ole seyler yalan

0|0
    0|0
  • saçını birer gün arayla yıka

0|0
    0|0
  • çam terebentin öneririm banyodan önce saç diplerine sürülüp 10-15 dakika bekletiyor bioblas daha iyi gibi sarmaşık özlü

0|0
    0|0
  • Valla bılemedımkı sımdı

0|0
    0|0
  • Hacı şakir

1|0
    0|0
  • Bence bioplas dandik. Benim tavsiyem dış ülke markaları araştırılıp Türkiye de olmayan ürünler tercih edilmeli. Çünkü ben bu ülkede işe yarayan şampuanı göremedim.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 38

• hack kullan

0|0
    0|0
  • Bitkisel şampuanlar

0|0
    0|0
  • ben saclarımı her gün düzleştiririm yada maşa yaparım ucları cok kırıktı sonra elidorun turuncu sac bakım şampuanlarını aldım ikili oluyo dustan önce hakiki zeytin yag sürüyorum 1 saat duruyo saclarımda snra elidorlar yıkıyorum saclarım cok uzadı cidden

0|0
    0|0
  • yag bakımı hızlı uzatır

1|0
    0|0
  • Entelotu bu konuda çok nam almış bir ot bende kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ederim aktarlardan temin edebilirsin

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey nprsan yap sdc ayda max 2 Cm uzar. Sdc sağlıklı olması için kestirmeyi azaltmak için badem zeytin Hint yağı kullan

0|0
    0|0
  • Elseve'in kepek önleyici şampuanını kullanabilirsin ayrıca yine elseve pro keratin de saçlarının uzamasını hızlandırır hatta bazı bayanlar bu ürünü dip boyasının çabuk gelmemesi için kullanmazlar :)

0|0
    0|0
  • Elidorun var şu an görmüşsündür saç uzatan, çok etkili

0|0
    0|0
  • Dalin :D sana bir formül önericem ama tam araştırmadan yapma. Kuaförler bu formülü biliyor. Doğum kontrol hapını ezip şampuanına katarsan saçları aktifleştiriyor. diplerine uygulamayın diyenlerde var ¿ :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir şampuan yok bence.

0|0
    0|0
  • Evet tatlım işe yarıyor https://i.hizliresim.com/ElX8n8.jpg

0|0
    0|0
  • Sampuan sac uzatmaz canım . Saçi uzatan yedigin besinlerdir. Hava degisimidir. Once guzel beslen. Su ic. Badem ye. Sonra yağ karisimi halleder gerisini. Tarifinu istersen sor ozelden yazarm

0|0
    0|0
  • saç uzatan şampuanları pek tavsiye etmiyorum
    kullandığın herhangi şampuanla karbonat zeytinyağı ve limonu karıştırıp saçına uygula 5 dkya yakın beklet kafanda. 1 ay boyunca uygula bunu. işe yarıyor

0|0
    0|0
  • dogal yaglar valla benm onlarla şu an epey uzadı hatta kac defa kesiyorum yine aynı

0|0
    0|0
  • hızlı uzamasını istiyorsan, bademyağı yılanyağı gibi serumlar kullan. saçların için maskeler uygula. doğru şampuan seçimi yap. bir çok yöntem var kısacası, bunlar en etkilileri :)

0|0
    0|0
  • John frieda

0|0
    0|0
  • Bir anda Rapunzel gibi olmayı bekleme yavaş yavaş uzar istediğin uzunluğu bir buçuk yılda elde edebilirsin

0|0
    0|0
  • Argan yağı

1|0
    0|0
  • Şimdi elidor çıkarmış dene istersen

0|0
    0|0
  • bence alayı kolpa

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam