Erkekler hangi makyaj malzemesini severler?

ruzgar_gibi_gecti
Erkekler hangi makyaj malzemesini severler? Kadın olsaydınız hangi makyaj malzemesi vazgeçilmeziniz olurdu?
Ruj
Rimel
Far
Allık
Fondöten
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
fondöten cilde sürülüyor, sivilceleri vs kapatsın diye. allık yanaklara, pembelik versin diye, rimel maskara aynı şey kirpiğe sürülüyor, far göz kapağına sürülüyor. ruju bilmeyen yoktur herhalde.

en çok hangi malzeme oylanırsa o şıkkı oylayan herkesi hawaiye tatile götürüyorum. bilginize... :DD
Erkekler hangi makyaj malzemesini severler?