"Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" sözüne katılıyor musunuz?

Merhaba KızlarSoruyor.com sakinleri :)

Bu söze katılıyor musunuz? Eğer bir kadın yeterince güzel değilse (çirkin demiyorum) ve bakımlıysa güzel gözükür mü ya da güzel kadın ama bakımsız çirkin mi gözükür?

Uzun lafın kısası siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
cirkin kadin yoktur, tipim tarzim olmayan kadin vardir, diorsunuzyaa... hani genel konusalim... mesela angelina jolie, kadin belki bazi insanlarin tipi tarzi degildir ama genel baktigimizda herkes begenir... ayy bu nasil anlatilirki bilmiorum :D valla haha
bakimdan kastiniz ne arkadaslar? ;) kadin kuafore gider, makyaj yapar, bu seferde dersinizki cok boyanio, tonlarca para dokuo guzel olmak ugruna

0|0
72129

En İyi Erkek Görüşü

• bir bayan herkes için güzelse gerçekten güzeldir bazı keşiler için güzel bazıları için değil veya bilmiyorumsa orta güzellikte herkes için çirkin deniliyosa çirkindir... bakım derken makyaj gibi şeyler isi o zaten bambaşka biri yapıyor insanı anlamak zor ama gerçeği görene kadardır o güzellikte..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 128

• çirkin kadın vardır...

örneğin bütün estetik ve kozmetik sektörü bir araya gelse yıldız tilbeyi güzelleştiremez...

1|1
    0|0
  • Çirkin kadın anlayışım ; kendini başka yönlerden geliştirmesidir.
    Mesela yüz düzeltilemeyecek kadar çirkinse biraz dikkat ederek Shakira gibi kalçalara, dik göğüslere sahip olabilir. İç güzelliğini de arttırabilir mesela tripli olmaz, sevecen ve pozitif olur. Herifini sahiplenir , sevgilisi bile olsa açlığından, tokluğundan sorumlu olur.

0|0
    0|0
  • şimdi küçümsemek gibi olmasın ama https://www.youtube.com/watch?v=dIqN7Cj2Sjw şu şişman kız bakımlı olsa ne olur.ben pek de bişey değişeceğini zannetmiyorum.tabi çok şişman olduğundan da olabilir.

0|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur az votka vardır dnjvjnbfjn

1|0
    0|0
  • Öyle şey mi olur canım. Kesinlikle katılmıyorum. Hatta ruh güzelliği önemlidir, dış güzelliğin bir önemi yok sözüne de acayip tilt oluyorum.

1|0
    0|0
  • Bir kadında size çekici gelen sorusunda zekanın önemini vurgulamıştım benim için çirkin kadın yoktur zeki olmayan kadın vardır akıllı bir kadın kendine nasıl bakacağını bilir fiziksel açıdan güzel yönlerini öne çıkarır çirkin yönlerini örter erkek içinde aynı düşüncem geçerli önemli olan beyindir

1|0
    0|0
    • oneli olan elbette beyindir ama biriyle tanisirken onun ilk nasil gorundugune bakiorsun :D iq testi yap ondan sonra teklif et kiza :D

• Çirkin kadın yoktur sözünü söyleyen bence bir başka çirkin kadındır. Tamam tamam acımasız olmayayım. Bence güzelliğe puan verecek olursak mesela 0 dan 100 e kadar falan bakımlı olmak, saf güzellik puanına artı 10 puan ekler diyelim. Yani kadın %1 oranında güzelse ki bu çok çirkin demek oluyor, bu bakımlı olsa en fazla %11 güzel olacaktır. Değişen pek bir şey olmadı. Mesela erkeklerede de tipsiz adam var ama onlar tipsiz erkek yoktur, kendine özen göstermeyen erkek vardır demiyor.

İster güzel olsun ister çirkin olsun adı önemli değil insan kendisi ile barışık olsun. Özgüveni tam sa karizma devreye girer ki güzellikten ötedir bu dediğim şey.

0|0
    0|0
  • -bakımsız
    -giyinmeyi bilmeyen
    -kol kılları olan
    -karaktersiz
    -olduğu gibi görünmeyen ve göründüğü gibi olmayan

1|0
    0|0
  • çirkin çirkindir. kandırmayalım kendimizi =)

2|0
    0|0
  • Çirkin kadın yoktur, çirkin düşünce yapısı vardır ve bu da kadın olsun, erkek olsun, insanların yüzlerine, hal ve hareketlerine yansır, farkında olmadan, ister istemez...

1|0
    0|0
  • şukadar doğru link

link

1|0
    0|0
  • Alt yapı yoksa bakımlı olsa da kurtarmaz .

1|0
    0|0
  • Yalan

1|0
    0|1
  • çirkin erkekte vardır çirkin kadın da Allah onları yaratırken güzelliği yakışıklılığı yanlı hesap etmiş anlaşılan ki biz de öyle yaratılmışız

0|1
    0|0
  • Onu söyleyen haltetmiş. Kendine ne kadar baksa da, en kaliteli ve en güzel kozmetik ürünleri kullansa da yine de güzelleşemeyen çirkin kadınlar var.

0|0
    0|1
  • çirkin kadın yoktur bakımzsız kadın vardır

2|1
    0|0
  • Katılmıyorum. Çirkin kadın gerçekten vardır. Istediği kadar makyaj yapsalarda çirkinliklerini tam örtemezler. Mesela, bizim kızlar feci makyaj yapıyor ama çirkinliklerini her halükade tam örtemiyorlar. Ben anlarım şayet çirkin olup, olmadıklarını. Bu arada sözüm; doğal güzelliği olan, Türk kızlarında istisnayı oluşturan kızları kapsamamaktadır.

0|0
    0|1
  • Rus atasözü; Çirkin kadın yoktur, az votka vardır. Aklıma geldi. :D
    Ve doğrudur, paran kadar adamsın bu devirde.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir söz :)

ama Mevlana der ki dışı değil içi seveceksin Dış görünüş önemli değil, kalbi güzel olsun ki melekler kadar güzel olsun!

1|0
    0|0
  • Çirkin kadin yokdur bakimsiz kadin vardir..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    108

Kızlar Ne Diyor 72

• İkisine de katılmıyorum.

0|0
    0|1
  • Bu fotoğraflardan sonra kesinlikle doğru geliyor bana :D Makyaj insanı çok değiştiriyor demekki bir kadın bakım yaparsa her daim güzel olabiliyormuş. Aman erkekler dikkat etsin bir kızla tanışırken yüzüne su falan döksün bari :D

link link link

Birde böylelerine de dikkat etmek lazım hahahaha xD

link

2|0
    0|0
  • Bu para düşkünü olan kadınlar için geçerli bir söz. Paraya bakan çok kadın var olduğu kadar parasını önemseyende bir çok kadın vardır diyorum. Nasıl ki güzelliğe önem vermeyen erkeklerin olduğu gibi güzellere de önem verenler varsa..

0|1
    0|0
  • " Güzeli güzel yapan edeptir edepse güzeli sevmeye sebeptir. " sözünü erkeklere yorumluyorum para ile olmuyor böyle şeyler..

0|3
    0|0
  • Bakımlı kadın DAHA güzeldir. Bakımdan ne anlıyorsanız tam tersinin oldugunu düşüp ikisi arasında farkı kıyaslarsanız böyledir.. Ha su da var bakımsız kadında çirkin değildir. Yok mudur bilmem neyin köyünde bakımdan, kozmetikden, bir el kreminden bile bir haber kadın? Var arkadaş, tvde görüyorum, baya baya güzeller yani..

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • katılmıyorum dicemde ali ağaoğlu geldi aklıma..

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılmıyorum! Parayla mı evleniyorum ki ben? Hem kime göre neye göre çirkin? 40 gün yeter. 41. ci gün o yüze alışıyorsun. İnan en yakışıklı en bakımlı o oluveriyor.. :)

0|0
    0|1
  • Çirkin kadın var canım, uydurmuşlar onu:))

Güzel olup bakımsız olan da var..

Çirkin olup da biraz birşeye benzeyen de var..

En önemlisi ruhun güzelliği, temizliği.. Ruhu çirkin olanın kötülüğünü boya da kapatmaz.

2|1
    1|0
  • cirkin bir kadina bi ton makyaj yapip bakimli hale getirsen dogal haliyle güzel olan bir kadinin yaninda yine cirkin kalir.

dolayisiyla

cirkin kadin vardir.

güzel kadin bakimsiz da güzeldir.

2|0
    0|0
  • katılmıyorum..

estetık yaptırmadıkça ne yapsada guzel olamayan bır suru ınsan var guzellık salonlarından çıkmayan..

Dunyanın parasını döktugu kıyafetlerı bıle o kadar kötu durur kı ustunde..

0|0
    0|0
  • Allah'ın yarattığı hiç bir kul çirkin değildir.. O herkese yakışanı vermiştir.. Kişi kendi belirler güzelliğini yüreğiyle... Zaten kimseye de çirkin diyemeyiz Allah'ın gücüne gider.

0|0
    0|0
    • İnsanlar neden özürlü yaratılıyor o zaman ?

• Atıyorum down sendromlu bir birey şükretmeyi bilmiyor

• Allah'ın işine bence fazla karışma :) Down sendromlu olabilir konuşamayadabilir... ama Rabbim yüreğinden geçeni de bilir...

• Parayla adam olunmuyor ki kanki 😉.

0|1
    0|0
  • İkisi de oldukça saçma.

0|1
    0|0
  • c dedim bende.

1|0
    0|0
  • Çok doğrudur efemm bkz. ben :) Ortaokulda çirkin ördek yavrusu,lisede egzotik güzel ;) işte bunlar hep kaş,giyim,bakım.. Özellikle kaş ama insanı ya güzel gösterir ya da berbat

1|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir ama güzel olan bri bakım yaparak giyinmesini bilerek dahada güzel olur

2|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum

0|0
    0|1
  • bknz : ünlülerin makyajsız halleri :D

1|0
    0|0
  • çirkin kadın var abi ama bunu herkes ayırt edemez özellikle erkekler

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam