"Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" sözüne katılıyor musunuz?

katie_meula
Merhaba KızlarSoruyor.com sakinleri :)

Bu söze katılıyor musunuz? Eğer bir kadın yeterince güzel değilse (çirkin demiyorum) ve bakımlıysa güzel gözükür mü ya da güzel kadın ama bakımsız çirkin mi gözükür?

Uzun lafın kısası siz ne düşünüyorsunuz?
Güncellemeler
+1 yıl
cirkin kadin yoktur, tipim tarzim olmayan kadin vardir, diorsunuzyaa... hani genel konusalim... mesela angelina jolie, kadin belki bazi insanlarin tipi tarzi degildir ama genel baktigimizda herkes begenir... ayy bu nasil anlatilirki bilmiorum :D valla haha
Güncellemeler
+1 yıl
bakimdan kastiniz ne arkadaslar? ;) kadin kuafore gider, makyaj yapar, bu seferde dersinizki cok boyanio, tonlarca para dokuo guzel olmak ugruna
"Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" sözüne katılıyor musunuz?