Kiloluyum diye hep siyah pantolon giyiyorum. Neden?

Gizli Üye
Kiloluyum diye kendime kıyafet almiyorum 1.63 cm boyum 80 kiloyum hep yıllardan beri siyah dar pantolon 2 tane var zaten birde sürekli giydiklerim tişört 2 tane aslında var tişörtlerim falan ama kilo aldım o yüzden giymiyorum. Zayıflamak istiyorum ama mal gibi vazgeçiyorum ne b. k yiyeceğim ben ya? Bütün yaz hep siyah tişört siyah pantolon sarışın guzel bir kızım aslında ama hep pandemi yüzünden kilo aldım yaa:(
Renkli renkli giyinmeyi çok severim ama zayıf değilim diye hic renkli giyinmiyorum cevremde renkli giyinmeyi sevmiyorsun diyorlar bir bilseler en çok renkli giyinmeyi sevdiklerimi hele pantolon binbir çeşit giyerim ama kiloluyum diye giymiyorum kapıcam ben?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar sorunun tutacağını hic tahmin etmemistim.5 tüm oldu spora başlayalı cidden motive oldunuz bana yorumlarıniz için çok teşekkürler
Kiloluyum diye hep siyah pantolon giyiyorum. Neden?