Merve Boluğur: “Uçan kuşla bile bir anısı varken evleneceği kadının da bakire olmasını isteyen erkek iki yüzlü şerefsizdir” demiş. Katılıyor musunuz?

evladiye

Ünlü oyuncu Merve Boluğur söylediği sözlerle, takındığı tavırla gündemde kalmaya devam ediyor. Boluğur, bu kez Twitter hesabı üzerinden şöyle bir tweet attı:

"İlk cinsel ilişkisini evleneceği kadınla yaşamak isteyen bir erkek, evleneceği kadının da ilk cinsel ilişkisini kendisiyle yaşayacak olmasını isteyebilir ama kendisinin uçan kuşla bile bir anısı varken evleneceği kadının da bakire olmasını isteyen erkek iki yüzlü şerefsizdir.."

Merve Boluğur: “Uçan kuşla bile bir anısı varken evleneceği kadının da bakire olmasını isteyen erkek iki yüzlü şerefsizdir” demiş. Katılıyor musunuz?

Peki siz Merve Boluğur'a katılıyor musunuz?

Merve Boluğur: “Uçan kuşla bile bir anısı varken evleneceği kadının da bakire olmasını isteyen erkek iki yüzlü şerefsizdir” demiş. Katılıyor musunuz?