70 bin TL'yi az bulan Ahu Yağtu, eski kocası Cem Yılmaz'dan 10 bin dolar alacak! Çalışan bir kadının nafakası alması doğru mu?

ŞeymaSubaşıFirardaa

İstinaf mahkemesi, Cem Yılmaz’ın 20 ay evli kalıp 2013’te boşandığı Ahu Yağtu’ya aylık 186 bin TL nafaka ödemesine karar vermiş. Açıkçası her dönem bir dizide oynayan Ahu Yağtu'nun bu kadar nafaka vermesini doğru bulmuyorum. Üstelik bir yıllık bir evlilik..

70 bin TLyi az bulan Ahu Yağtu, eski kocası Cem Yılmazdan 10 bin dolar alacak! Çalışan bir kadının nafakası alması doğru mu?
Bence doğru bir karar.
Çalışan bir kadının, eski eşinden yüksek miktarda nafaka alması doğru değil.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
70 bin TL'yi az bulan Ahu Yağtu, eski kocası Cem Yılmaz'dan 10 bin dolar alacak! Çalışan bir kadının nafakası alması doğru mu?