“Ah Nerede”de Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun rolleri Oktay Çubuk ve Nil Keser’in oldu. 📍Bu ikiliyi nasıl buldunuz?

EhaMeng
Televizyona uyarlanan “Ah Nerede”de Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun rolleri Oktay Çubuk ve Nil Keser’in oldu. 📍Bu ikiliyi nasıl buldunuz?
“Ah Nerede”de Tarık Akan ile Gülşen Bubikoğlu’nun rolleri Oktay Çubuk ve Nil Keser’in oldu. 📍Bu ikiliyi nasıl buldunuz?