O ses Hollanda’dan bir sürü kadının cinsel tacize uğradığı ortaya çıktı, sizce bu O ses Türkiye’de de oluyor mudur?

_Elyise
O ses Hollanda’dan bir sürü kadının cinsel tacize uğradığı ortaya çıktı, sizce bu O ses Türkiye’de de oluyor mudur?
Bildiğiniz üzere o ses, Hollanda yapımı, John de Mol tarafından icat edilmiştir.
son günlerde Hollanda çalkalandı ve o ses programı durduruldu! On sene içinde yaşanan taciz ve tecavüz ortaya çıkınca kapsamlı bir araştırma başlatıldı
prodüksiyonda çalışan ve koçlar ve statüsünü kullanan güçlü isimler orada çalışan kadınlara ve kadın yarışmacılara cinsel içerikli mesajlarla, fiziki taciz ve hatta tecavüz ile suçlanıyorlar. Her gün madur olan kadın listesi dahada büyüyor
sizce bu o ses Türkiye’de de oluyor mudur?
O ses Hollanda’dan bir sürü kadının cinsel tacize uğradığı ortaya çıktı, sizce bu O ses Türkiye’de de oluyor mudur?