Nişanlınız size dikenli yüzük alsa evlilik teklifini kabul eder miydiniz?

Perenimo

Megan fox,
Nişanlınız size dikenli yüzük alsa evlilik teklifini kabul eder miydiniz?
Machine Gun Kelly'in Fox'a taktığı yüzük, iki renkli değerli taşlardan oluşuyor. Kelly, aslında bunların diken olduğunu ve Fox'un bu yüzüğü parmağından çıkarması halinde dikenler nedeniyle canının yanacağını söyledi
Nişanlınız size dikenli yüzük alsa evlilik teklifini kabul eder miydiniz?