Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses evlendi! Düğünde 3 gelinlik değiştirmeyi mantıklı buluyor musunuz?

JüpiterinHalkasıı
Yeni modamız düğünde gelinlik değiştirmek :D Eskiden kınalarda falan bindallı değişilirdi ona alıştık ama gelinlik değiştirmek ne bileyim sanki özel 1 tane olmalıymış gibi geliyor. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin
Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses evlendi! Düğünde 3 gelinlik değiştirmeyi mantıklı buluyor musunuz?