Okan Bayülgen: Twitter ve Tiktok fenomenleri yok olacak, çöp, gelen teklifleri küfrederek geri gönderiyorum dedi. Sence haklı mı?

BiBusesin
Tarafını Seç programında konuşan Bayülgen Fenomenlik yok olacak dedi ve gelen teklifleri küfrederek reddettiğini söyledi.

Sence Fenomenlik yok olur mu?
Okan Bayülgen: Twitter ve Tiktok fenomenleri yok olacak, çöp, gelen teklifleri küfrederek geri gönderiyorum dedi. Sence haklı mı?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler!
Okan Bayülgen: Twitter ve Tiktok fenomenleri yok olacak, çöp, gelen teklifleri küfrederek geri gönderiyorum dedi. Sence haklı mı?