19 gü

Saçma sapan insanların ünlü olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

MachBasics

Arkadaşlar merhaba,

Bu konu uzun zamandır kafamı kurcalıyor. Yaptığı buluşlarla insanlara hizmet eden, onların yaşamlarını kolaylaştıran çok sayıda insan var, aynı zamanda yılların uluslararası ün yapmış hollywood yıldızları, şarkıcıları, sporcuları ve mankenleri var. Bunların ünlü olmasını gayet doğal karşılıyorum.
Örn. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Angelina Jouli, C. RONALDO, MESSİ, Neymar gibi futbolcular. Bunların ünlü olmasını tuhaf karşılamıyorum.
ama özellikle Türkiye için konuşuyorum, o kadar boş insan var ki, hiçbir vasfı yok ama adam yalakalıkla ünlü oluyor ve canım sürüsü de bu vasıfsızları takip ederek ünlü yapıyor.
ÖRNEĞİN şu Berkan Karabulut mudur ne b*ktur fotosunu koydum hiçbir vasfı yok, tipine baktın mı salağan teki ve topluma hiçbir katma değeri yok. Bu sadece bir örnek bunu gibi yüzlerce var. Özellikle şu son zamanlar çıkan tik tok ünlüleri.
Ya arkadaş, bu adamları neden takip edip ünlü yapıyorsunuz hiçbir vasıfları yok aklım almıyor.
Sonra da zengin olup dünyayı geziyorlar insatgramda foto paylaşıyorlar. Bu konu hakimde ne düşünüyorsunuz aklı Salim’lere soruyorum
5
2
Görüşünü yaz