Ünlüler bu aylarda tek bir sorudan bıktılar: "oruç tutuyor musun?". Sizce de bazı şeyler fazla merak edilmiyor mu?

benkendall
Birilerini sorgulamaktan ne zaman vazgeçecekler?
Belki de takip ettiğim birçok ünlü bu durumdan muzdarip. Bazıları aldırış etmeyip görmemeyi ve göstererek tepki vermemeyi tercih etse de biz neler olduğunu, arkaplanda neler döndüğünü hayal edebiliyoruz.
Bununla ilgili beğendiğim ekşi yorumunu sabitleyeyim şuraya;
Ünlüler bu aylarda tek bir sorudan bıktılar: oruç tutuyor musun?. Sizce de bazı şeyler fazla merak edilmiyor mu?
Örnek olarak Youtube'da makyaj videolarından tanıdığımız mesleğine Influencer olarak devam eden Şeyda Erdoğan'ı vermek istiyorum. Takipçilerinden birisi oruç musun? diye bir soru yöneltiyor. Cidden hoş mu bu yaptığınız? Her insan farklıdır farklı tepkiler verir. Yani bu kız sövse hak veririm. Ama Şeyda bu! Kibarlığını koruyarak cevapladı soruyu.
Ünlüler bu aylarda tek bir sorudan bıktılar: oruç tutuyor musun?. Sizce de bazı şeyler fazla merak edilmiyor mu?
"Bununla ilgili iki tane melek var, siz bu soruların çetelesini tutmak zorunda değilsiniz. Ben bu soruların sorulmasını yanlış buluyorum." dedi. Ne düşünüyorsunuz? Riyâkarlık gibi geliyo bana soranların yaptığı bu davranış. Sizce? #benkendall
Ünlüler bu aylarda tek bir sorudan bıktılar: "oruç tutuyor musun?". Sizce de bazı şeyler fazla merak edilmiyor mu?