"Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden" diyen Esra Dermancıoğlu haklı mı?

Bizden_Söylemesi
Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum !
Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden diyen Esra Dermancıoğlu haklı mı?
Esra Dermancıoğlu’nun meslektaşı Murat Balcı ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.
Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden diyen Esra Dermancıoğlu haklı mı?
Dermancıoğlu ve Murat Balcı’nın aşkını Söylemezsem Olmaz programında değerlendiren Seren Serengil’in yorumları Esra Dermancıoğlu’nu kızdırdı.
Esra Dermancıoğlu sosyal medya hesabından paylaştığı video ile tepki gösterdi: “Bir fotoğrafı alıyorlar, konuşuyorlar... Diyorlar ki 'Şimdi beni de konuşturmayın.. Adamın tarzı değil bu kadın' Adama sorarlar... Kim kimin tarzı olmak istedi de o tarz oluşmadı. Aslında alttan alta kadını yerden yere vuruyorlar. Yine diyor ki 'Ya ben seksüel olarak demiyorum... Onun oyunculuğu iyi' Yani seni kadınlıktan alıyorlar. Sen bir kadın değilsin. Çünkü neden, burnum böyle değil, dudaklarım böyle değil.. Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden..”

#dediykodu #dijitalmecmua #magazin
"Böyle bir kadın olmadığım için özür diliyorum hepinizden" diyen Esra Dermancıoğlu haklı mı?
60
23
Görüşünü yaz