Okan Bayülgen 'TikTok'ta dans edenler geri zekalı' demiş. Siz bu düşünceye katılıyor musunuz?

Funda_a
Sayın psikoloğumuza ve herkese selamlar..
Okan Bayülgen TikTokta dans edenler geri zekalı demiş. Siz bu düşünceye katılıyor musunuz?
Saba Tümer'in İnstagram da canlı yayınına konuk olan ünlü televizyoncu Okan Bayülgen sanrım baya dolmuş. Sosyal medyanın tümüne vermiş veriştirmiş. Ama en çok ta TikTok kullanıcılarına öfkelenmiş ve demiş ki;,

"TikTok’ta dans edenler geri zekalı... Gençlerden niçin ümitli olmamamız gerektiğinin en güzel göstergesi. Bu çocukların yüzde 15 IQ’sü varsa bu telefonlar yüzde 5’e indirdi.."
Okan Bayülgen TikTokta dans edenler geri zekalı demiş. Siz bu düşünceye katılıyor musunuz?
Kendisini seversiniz veya sevmezsiniz. ayrı konu ama adam gerçekten doğruyu söylemiş.. Ben tüm sosyal medya platformlarının kötü olduğunu düşünmüyorum. Önemli olan nasıl ve ne amaçla kullandığın ve sınırlarını iyi belirlemen. Tiktok ise farklı bir durum var. Orada durum çığırından çıkmış gözüküyor..

Peki siz Okan Bayülgen'in bu sözlerine katılıyor musunuz?

#funda
Katılıyorum
A seç
Katılmıyorum
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Okan Bayülgen 'TikTok'ta dans edenler geri zekalı' demiş. Siz bu düşünceye katılıyor musunuz?
72
64
Görüşünü yaz