Hande Erçel sizce neden bu kadar abartılıyor?

Gizli Üye
Herkesin bu kızda gördüğü ama benim göremediğim özelliği nedir? Koca gözlü diyorlar bide gözlerinin rengi bile belli değil nesi koca Gözlü? Abi cidden bu kız da Vaovlık bir şey göremiyorum aşırı sıradan ya Mesela Bir Gülşen Bubikoğlu bir Fahriye Evcen duruluğu yok çok düz yüzü var. Onların çok bebeksi dudakları çok hoş Handenin dudağı da yok gibi ama büyük dudak diyorlar cidden sizin gözle benim göz aynı mı 😅sizin gördüklerinizi niye ben göremiyorum.
Hande Erçel sizce neden bu kadar abartılıyor?
Güncellemeler
+1 yıl
Bir de Türkiye'nin en güzel kadını diyen ergenler türedi, T. c güzeli dediğiniz kadın ünlü olmasa sokakta yanımdan geçse bakmaya tenezzül etmem bile. son derece avam ve vasat tipi var sinsi bakışının teki. Kap kara bir şey bacakları benden kalın. Bir gidin işinize.
Hande Erçel sizce neden bu kadar abartılıyor?