15 gü

Tarihten "Erkek Değil mi Hepsi Aynı!" Dedirten Magazin Olayları!

FelFire

Selamlar!

Öncelikle erkek arkadaşlar, biliyoruz, siz farklısınız, ben de farklıyım, bu bahsi geçenler farklı erkekler, kesinlikle biz değiliz. İçiniz rahat olsun.

Hanımlar siz de çok ciddiye almayın hayatı, Elizabeth Hurley bile aldatılmış, demek ki içinde var bunların. Hata sizde değil.

Neyse, konumuz başlıkta yazan şeyi dedirtecek olaylar. (üstüne basa basa tekrar etmek istemedim, tenhada kıstırıp dövecekler sonra beni )

Karşınızda Rezaletleri ile Adını Yerin Dibine Sokmuş Erkekler!

Hugh Grant!

Tarihten Erkek Değil mi Hepsi Aynı! Dedirten Magazin Olayları!

Sene 1995. Bir otoyol. Otoyolda bir araç. Araçta iki kişi. Biri Hugh, diğer bir hayat kadını. Şak diye patlayan bir flash ve devamında yaşanan rezillikler.

Bu olay yaşandığında Elizabeth Hurley ile birlikte bir de bu adam, Allah taş eder ya, utanır insan. Doğal olarak bitiyor birliktelik, kadın melek gibi, elini sallasa ellisi. Pis herif...

Charlie Sheen!

Tarihten Erkek Değil mi Hepsi Aynı! Dedirten Magazin Olayları!

Ya aslında anlatacak bir şey yok Charlie hakkında. Adam haber olmak için gelmiş dünyaya. Bir erkeğin en basit hali muhtemelen.

Two and Half Man dizisi ile rekor kırmıştı zamanında, bölüm başına $1,8m ücret alıyordu. Ama işin tuhafı bu paralar hep tek bir yere aktı. Eğlence! 1995 yılında bir açıklama yapmış, servetinin çoğunu fuhuşa yatırdığını söylemiş. E zaten 2015 senesinde de HIV testi pozitif çıkmıştı. İşin tuhafı sanki bu senede halihazırda da yetişkin filmlerinde rol alan bir aktris ile birlikte idi.

Yazarken kirlendim yemin ediyorum...

Woody Allen!

Tarihten Erkek Değil mi Hepsi Aynı! Dedirten Magazin Olayları!

Bir adam düşünün. Evli olsun. Eşinin bir evlatlığı olsun. Evlatlık bu adamdan 35 yaş küçük olsun. Sonra bu adamla evlatlık olan evlensinler.

İşte Woody Allen bunu yaptı. Muhtemelen sadece magazin dünyasının değil, dünya tarihinin de en iğrenç hareketlerinden biriydi bu. Buna söyleyecekleriniz başlıkla sınırlı kalmayacaktır eminim, zira ben şu an insanların cehalet ve dar kelime dağarcığı ile ithamına sebep olan şeyi yapıyorum, fena da yapıyorum yani, öyle böyle değil.

Yeter bu kadar ben çok iğrendim...

Neyse şaka bir yana, erkekler değil de bunları haber yapıp neden taşırlar ki insanların evine? Bize ne bunlardan? Var mı bir fikriniz? Sırf şu soruyu sormak için yazdım bunu.

Magazin diye bir şey neden var? Biz neden ilgileniyoruz elin adamının, kadınının hayatı ile? Başka işlerimiz yok mu? Kendi hayatımızın her detayı ile ilgilendik de onların hayatına mı geldi sıra?

Anlam veremiyorum. Çok değişiğiz biz insanlar. Niye böyleyiz?

Tuhaf...

Okuyan yüreklerinize sağlık, sağlıcakla kalın!

#felfire

#biravuçsaçmalık

Tarihten "Erkek Değil mi Hepsi Aynı!" Dedirten Magazin Olayları!
4
7
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
7Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • uğurböceği0000
  Sen sadece erkekleri almışsın ama bizde az değilizdir. Yani biz kadınları al bir dahakine sanki biz çok normalmişiz gibi ayrımcılıklar hoşuma gitmiyor.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

37
 • LadyHeard
  Serenay Sarıkaya çatlağı bir de En büyük hayalinin Woody Allen'le çalışmak olduğunu söylemişti, hiç mi nasıl s*pık olduğunu bilmezsin be gerçi biliyordur ama umursamıyor dur. bu bir şey değil bu adam bir de çocuk tacizcisi tam bir azılı sapık. 12, 13 yaşında çocuklar taciz ettiği bilinir.
 • Bohemian-Rhapsody
  Afahsj daha çok erkek yericiliği yaptığın bence gelsin. d
  • Hoşuna gidiyor mu :)))

  • FelFire

   Araya biraz zaman girsin, sonra tüm nefretlerini bana yoğunlaştıracaklar :D

 • Saddov
  Püü erkek değil miyiz hepimiz aynıyız diyemiyorum, çünkü bunları yapmaya varlığımız yetmez. 😂 Neyse şükür bende kirlendim, gideyim bari 😀
 • Kamelyalikadin09
  Kadın veya erkek... insanoğluyuz biz hepimizde var birşeyler bu yoldan sıyrılıp da öz ve saf kalanlara selam olsun
 • ωιтcнєя
  Bende okurken kirlendim 😂
 • schrodingerscat90
  Madalyonun iki yüzü var. Bunun kadın versiyonunu da isteriz. :D
 • restinerest
  Dogruya dogru
 • yasin_s
  Cok tatli bence yani evet
 • SherlockHolmesUyandı
  Nerde. Tuhaf olay var bulmuşsım bravo
 • Gizli Üye
  Erkekler diyip hepsini aynı kefeye koymak herkes aynı değildir
YÜKLENİYOR...