Kapat

Meryem Uzerli para karşılığı Dubai'li şeyhle yemek yedi. Siz para karşılığı biriyle yemek yer misiniz?

Meryem Uzerli para karşılığı Dubai'li şeyhle yemek yedi. Siz para karşılığı biriyle yemek yer misiniz?
Merak edenler için işte haberin detayları;

"ŞEYHLER PARA KARŞILIĞI YEMEK TEKLİF EDİYOR"

Dubai'de ticaret hayatına atılan Uzerli'nin, hangi ülkede daha fazla para kazanıyorsun sorusuna verdiği cevap oldukça konuşulacak cinstendi. Türkiye'de daha fazla para kazandığını çünkü Dubai'de oyunculuk yapmadığını söyleyen güzel oyuncu, o dünyanın dışarıdan göründüğü gibi olmadığının altını çizdi. Orada para kazanmak için festivallerden ziyade gelen farklı teklifleri değerlendirmek gerektiğini belirten Uzerli, "Mesela bir şeyh, bir oyuncu ile yemek yemek isteyebiliyor ve bunun için para teklif ediyor. Bunu kabul edersen para kazanabiliyorsun. Hiç tanımadığım bir insanla yemek yemek bana garip geliyor." şeklinde konuştu.

KABUL ETMİŞ AMA PARAYI BAĞIŞLAMIŞ

Uzerli, kendisine de böyle bir teklif geldiğini ve kabul ettiiğini söyledi. Bir kereliğine böyle bir teklife evet dediğini itira eden 34 yaşındaki oyuncu, oradan kazandığı parayı da bağışladığını açıkladı. Bu şekilde para kazanmanın saçma olduğunu ve terleyerek kazanmadığı parayı kendi için kullanamayacağını söyledi. Uzerli, bir daha böyle bir şey yapmayı düşünmediğini, yaparsa dahi etik prensipleri nedeniyle bu parayı ancak sosyal sorumluluk işlerinde kullanabileceğini sözlerine ekledi.

0|4
2350

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yemezdim. sadece masum bir yemekle kalacağını sanmam bu işin..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

• Başlık ve içerik olmamış itirazım var okudum hepsini meryem diyorki gittim yedim ama aldığım parayi alin terimle kazanmadigim için bağışladım. Valla helal olsun bizde bedava para gelirse nerden gelirse gelsin kafasındayız.

0|0
    0|0
  • İlgnçmiş. Aklıma bir fıkra geldi☺️

0|0
    0|0
  • Yemekle kalmazlar onlar yerler aynı zamanda. Ayrıca onlar şeyh değiller. Ne işi var şeyhin karıyla kızla gecelik paralı ilişkiye.

0|0
    0|0
  • Sonu mutlu sonla mi bitecek?

0|0
    0|0
  • Hayır yemezdim kız ayool

0|0
    0|0
  • Sadece yemek mi yedi sorgulanması gereken asıl Soru budur

0|0
    0|0
  • Yerim niye yemeyim 😂

0|0
    0|0
  • Bu kadin aslinda sanildigi gibi bir kadin degil melek gibi tatli mi tatli bir insan. Seyh meryem hanimla yemek icin para odemis biz bodrumda bedavadan yemege ciktik meryem hanimla 😊

0|0
    0|0
  • Para karşılığı demekten kasıt adamın yemeği ısmarlaması ise bence sorun yok.

Ama illede de yemek yiyeceğiz al sana para gel buraya olayı ise son derece saçma.

0|0
    0|0
  • Hayır snmıyorum

0|0
    0|0
  • Para karşılığı çocuğunu satan var
    Organlarını satanlar ve daha niceleri
    Dünyalı mısın yoksa koloni kurmaya gelen bir uzaylı mı?

0|0
    0|0
    • Seni kaçırmaya gelen bir uzaylı 👽

• Aşkın
      Sevginin
      Ve insanlık adına her şeyin ayaklar altında olduğu bir dünya yerine bu teklifini kabul edip gelmeyi tercih ederim

• Nereye bağışlıyorlar bu paraları?

0|0
    0|0
  • bir şekilde reklam yapması gerekiyor tabi

0|0
    0|0
  • Kendimi para için satacağımı hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hani kadınlar paralı erkek sevmezdi? Sırf rezil olmayayım diye de bağışlamış haspam :D bizde yedik

0|0
    0|0
  • Kim verecek benle yemek yemek icin parayi? Kizlara mahsus o

0|0
    0|0
  • İyi güzel..

0|0
    0|0
  • İşte buda digerlerinden farklı değil

0|0
    0|0
  • Hayır hanımefendi