Evlilik programlarına yaş farkı iki katı olan kişilerin birbirine eş adayı olarak çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yıldıray:41 yaşındayım ama hiç göstermiyorum
Tülay (20):Evet en fazla 30 gösteriyor.
Yıldıray:Geçen biri 28 dedi dedim okadar yaşlı mı gözüküyorum.
Evlilik programlarına yaş farkı iki katı olan kişilerin birbirine eş adayı olarak çıkmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

• 10 Yıl sonra anayla oğlunu, babasıyla kızını çiftleştirirler
    20%(2)14%(2)Oy Ver0%(0)
  • Ekranda ''8 Yaşındaki çocukla evlenebilirsiniz.'' diye konuşturulanlar var. Doğal
    10%(1)7%(1)Oy Ver0%(0)
  • Yıldıray 16 gösteriyor. Büfe işletsem küçük gösteiyor diye sigasa bile satmam
    60%(6)50%(7)Oy Ver25%(1)
  • Bence normal yaş farkı doğal. Bende olsam benden büyük biriyle evlendiririm evladımı.
    10%(1)29%(4)Oy Ver75%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• C dedim 😂 Tv açmıyorum, akla zarar programlar var cidden. Geçen gün cenaze çelengi göndermişler ilişki bitti diye 😂 Boş insanlar için boşa vakitler..

0|1
    0|0
    • Zaten amaç boş beyin oluşturmak. Gayet başarılı bir şekildede uyguluyorlar düşüncelerini o ayrı 😊 Ama alay etmek için iyi oluyor ben denk gelince bakıyorum 😂

• Teşekkür ederim 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• bence uygun değil

0|1
    0|0
  • Tencere kapak 😂 Biri sübyancı biri ümmetçi benden uzak kime yakın olursa 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaşlılarda birikmiş para var, gençler parasını yiyecek adam arıyor, dolayısı ile olay ancuk pazarlamasına dönüyor. Tamam ben sana ancuğumdan yalatırım ama bana kaç para vereceksin. Ben ticaretle uğraşıyorum aylık gelirim altı bin lira bunun üç binlarısını sana verirsem sen de bana verir misin? Hımm teklif güzel görünüyor ama diğer abaza taliplerimi de dinlemek isterim belki dört bin lira veren çıkar.

1|0
    0|0
  • bence evlilik programları artık yarı oyunculuk oldu hersey para üzerine dönüyor evlilik filan hikaye yani...

1|1
    0|0
Yükleniyor...