Görgüsüzlük mü yoksa modern hayat mı? Behzat Uygur'un otomobilini salonuna park etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Görgüsüzlük mü yoksa modern hayat mı?" Behzat Uygur'un otomobilini salonuna park etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ünlü oyuncu ve komedyen ne film, ne dizi, ne bir başka haber ile, bu sefer gündeme evi ve arabası ile oturdu.
Amerikan tipi evi ve duvarlarının olmaması ile ferah bir yaşam süren Uygur'un evinde en çok dikkati çeken otomobilini evinin içine park etmesi.
Behzat Uygur'un böyle bir yaklaşımını siz nasıl buldunuz? Sizin imkânınız olsa otomobilinizi salonunuza park eder misiniz?

2|3
132135

En İyi Kız Görüşü

• hayir parketmem disarinin tozu topragi hep eve dolusur xjbss

0|4
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende de para olsa bende yaparim :)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 131

• arabayi nereye parkedecegi onun kendi bilecegi is ama foto cekip bunu dunyalara duyurmak bence gorgusuzluk

2|6
    0|0
  • Ilginc ama bence cok da mantikli degil. Kontagi cevirdiginde ozellikle, disari cikicaksin mesela, ortalik toz duman. Ki araba calismiyorken de benzin vs kokar zaten ortalık. Ayrica hijyenik de degil sonucta disarida pis yerlerde geziyorsun onunla evin icine biz ayakkabiyla girmeyen insanlariz, ki insan yine olabildigince dikkat eder yurudugu yere. Afedersin pislige camura basmaz. Araba tekeri ya?

Bunda baska bisi vardir bence ya ne bileyim yenidir biseydir..

1|2
    0|0
  • Bos alan var durabilir ;)

0|4
    1|0
  • Her zaman söylediğim gibi, zenginin malı züğürdün çenesini yoruyor. Milleti dolandırmadığı, çalmadığı sürece kim nasıl istiyorsa yaşasın. Bana ne?

1|1
    0|0
  • O kadar güzel arabam olsa bende aynısını yaparım fakat lükse karşıyım. Lüks bir yaşam sürmeyince buna gerek kalmaz zaten

0|1
    0|0
  • oda onun serseri serbest stili

2|3
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine derler; kişinin görgüsüzlüğü ya da modernliği kendine kalsın. Benim aklımdaki tek soru "o araba kapıdan nasıl geçti, nasıl soktu o eve o arabayı?" :/ Belkide o araba oyuncaktır asdf :)))

0|1
    0|0
  • Pislikten başka bir şey değil.. annem balkonda giydiğimiz terlikle bile evin içine sokmaz arabanın evde ne işi var

1|2
    0|2
  • Bn olsam bu arabayi yatak odama park ederdim :D salon bnce olmamis 😃 ama evde arabada gayet guzl zevkli adammis :D bn bir gørgusuzluk gørmedim n gørgusuzlukler var ayrca bu hic bsy :D

0|1
    0|0
  • otomobılımı salona park etmeyı bırak ımkanım olsa evımı yanımda tasırım be :D

0|2
    0|1
  • görgüsüzlük olduğunu düşünmüyorum. park etmek hıjyen konusunda sıkıntı ama eğer cok param olsaydı sırf eve dekor olarak klasik tarzda bir araba alırdım. tuhaf bır şekilde hoşuma gıttı

1|1
    0|0
  • Aksesuar gibi dusunmustur belki. Benim yasam alanimda da model arabalar var, imkanim olsa aeabayi da cekerim salona. Ama hijyen sikinti.

1|1
    0|0
  • Ev kirlenmiyor mu ya 😑

0|1
    0|0
  • Ay ben de olsam park ederdim. Arabamda otururdum surekli dskdkdk

0|1
    0|0
  • sonradan görme

0|1
    0|0
  • aksesuar gıbı durmus.
    zevk meselesı bence.

0|1
    0|0
  • O araba bizde olsa k. çımıza sokarak korurduk.

0|1
    0|1
  • Ev ayri, araba ayri guzel yalniz. Ben olsam sarilarak uyurdum. Tv niyetine arabami izlerdim. O degil de, biz gorgusuzmusuz gibi sanki :))

1|1
    0|0
  • Bole bir arabam olursa alnımaaa dövmesini bile yaptırabilirimm 😝

0|1
    0|0
  • Showroomlarda 'şu kadar TL ve uzeri alisverislerinizde cekilisle araba kazanma şansi' seklinde kampanyalar vardir ya onun gibi duruyo ayni

0|1
    0|1
  • Kızlar Devam
    111

Erkekler Ne Diyor 134

• Nişantaşı Mango'da çalıştım bu adam ürünlerin, pantolonların üzerine oturdu ne diyosun.

0|1
    0|0
  • Bende insanların sokağa arabasını park edip rahatlıkla uyumasını anlamıyorum. En iyisini yapıyor. Gözünün önünde dursun işte. Sokakta da fazlalık yapmaz

1|1
    0|0
  • Girebilir bence. Güzel araba, temiz olduğu sürece arabayı eve sokabilir. Kendimi o'nun yerine koyuyorum; rahat birşey. Erkeklerin çoğu arabalarını çok sever, eğer değer verdiği birşeyi evine sokuyorsa, kendini daha rahat hissediyor olabilir. Hem eve uyuyor, hem gözü gibi baktığı arabayla aynı evde kalıyor ve herzaman o'na rahatça binip, keyfini çıkarabiliyor. Aslında böyle bişeye gerek yok ama yapmak istiyorsa, yapsın. Araba temiz olduğu sürece. Modernlikle alakası yok bence.

0|1
    0|0
  • adamın hayat tarzı buysa
    yaşadığı yer buna uygunsa
    kime ne yahu :))
    şahsen bende olsam bende öyle yapardım

0|1
    0|0
  • Herkesin bir yasam stili mevcuttur. Topluma gore gorgusuzluk gibi olsada public bir ortam olmadigi surece evinde istedigi gibi her seyi yapabilir. Ama bunu sosyal bir medyada paylasip gosteris budalasi olmasi ise gorgusuzluktur. Bende var sizde yok haha der gibi

0|1
    1|0
  • Umrumda değil yaklaşımının neyini bulayım. Saçma sapan sorular soruyorsun.

0|1
    0|0
  • Yoo neden görgüsüzlük olsun insan sevdigi esyas8 yanında olsun ister evede yakışmış güzel bir dekor olmuş

0|1
    0|0
  • Neden garajına park etmediğini merak ettim, doğrusu.
    Gösteriş için yapıyorsa eğer, görgüsüzlüğe girer zaten.

0|1
    0|0
  • Hiç yadırgamam, benimde imkanım olsa eski model bir arabayı salona dekor gibi koymak isterdim doğrusu

0|1
    0|0
  • görgüsüzlük diyenleri anlamak o kadar zor ki. adam evine koyuyor kendi ve misafirleri görür sadece. bu görgüsüzlük değildir. görgüsüzlük senin gözüne gözüne sokmaktır. mesela komşun dandik arabasını günde 40 kere yıkar çocukları arabayı çizer diye döver ya da kovalar bu yüzden herkesle apartmanda kavgalıdır. arabanın yanına başka araç park ettirmez ve Her pazar arabasına cila felan uygulat hemde son ses müzik açarak işte bu adam görgüsüzlük yapar evine arabasını park eden değil

0|1
    1|0
  • içine parkedebilir yatak odasına park edebilir ama
    bunu fotosunu çekip paylaşırsa ki paylaşmıs görgüsüz demektir :D

0|1
    0|0
  • Benim öyle arabam olsun bırak salona bırakmayı yatağıma yatırıp başına yastık koyar üzerine yorgan çekerim mk 😄😄

0|1
    0|0
  • Yurt dışında bir çok ünlüde örnekleri mevcut bence de eve değişik bir hava katmış görgüsüzlük olarak görmüyorum mimari tasarımdaki farklılık görgüsüzlük diyenlere şunu sormak istiyorum kapının önünde durunca görgülü oluyor evin içinde durunca mı görgüsüzlük oluyor? Öyle bir evim olsa bende düşünebilirdim

0|1
    0|0
  • evde kadın varsa sıkıntı.
    örter onu tozlanmasın diye

0|1
    0|0
  • böyle bir evim olsaydı park etmezdim sonuçta evin otoparkı vardır. bence bu düpedüz görgüsüzlük ama pekte umurumda değil açıkçası sonuçta ev onun araba onun. merak ettim ama evin içinde yağ kokusu benzin kokusu olmuyor mu böyle :D

0|1
    0|0
  • o görgüsüz mü bilmiyorum fakat biz malız ki bu tipleri konuşuyoruz.

0|2
    0|0
  • herkesn kendi keyfi. size bize dusmez

0|1
    0|0
  • tabiki koyarım ne çizilir ne yağmur görür ne güneş görür tertemiz kalır

0|1
    0|0
  • Bence bu bir hayaldı gerçeklerştirmiş bulunuyir bu hayali evin içinde de bir dekor gibi durmasıda hoş olmuş bence

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    114
Yükleniyor... ;