24 yaş oyunculuk eğitimi alıp sektöre adım atmak için çok mu geç?

Gizli Üye
Arkadaslar universiteyi gec kazandim Şu an hukuk 3. sinif ogrencisiyim. Hep derdim okulu bir bitiriyim oyunculuk ile ugrasacagim. Ama sizce artik gec mi kaldim? Olmaz mi? Kafam o kadar karisik ki. Egitim alsam bosuna mi? Sektore girsem cok hizli adim atabilirim. Ailemize avsar yapimi uyeleri cok samimi. 24 yasindayim.
24 yaş oyunculuk eğitimi alıp sektöre adım atmak için çok mu geç?