Esra Erol'da istekleri bitmeyen yalancı kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Nevruz hanım 2 evlilik yapmış, yapmadım diyor, onlar sevgilimdi diyor. Tarkan'la evlenmek ve Cihangir de oturmak istiyor.
Esra Erol'da istekleri bitmeyen yalancı kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

3|1
100118

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen gün kanalları zımbırtılarken görmüştüm, nişantaşı/bebekte eve olmayan gelmesin gibilerinde birşeyler saçmalıyordu. Tarkanla biz yakışmıyor muyuz falan diyordu, beynini evde unutmuş gelirken

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunlarin hepsi reyting amacli yapilan seyler. Zavallilar izlesin. Esra erolda 1 milyonu gotursun diye yapilan seyler. Uyupta izlemeyin. Prim vermeyin bu beyin yikayicilara.

5|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 117

• Tezgahlarında bir sürü bozuk meye var. Doğaldır. :):

9|4
    0|0
  • Bu kadının akli dengesi yerinde değil.

Bunu sürekli paylaşarak kadını küçük düşürmekten vazgeçin.

Günah işliyorsunuz haberiniz olsun.

16|3
    0|0
  • Evlat olsa sevilmez.

6|1
    0|0
  • Ben kadına acıyorum artık. O programdakilerin işgüzarlığı olarak görüyorum. Haksızlık ediliyor. Herkes hayal kurabilir. Hayallerini söyleyebilir illede gerçek olacak diye bir kaide yok. ayrıca herkesin özel hayatı kendinedir bu kadının özel hayatını milyonlar önünde baskıyla açıklattırmak zülmetmekle eşdeğerdir.

6|1
    0|0
  • Ben programı sadece youtube ya da haber sitelerinde böyle insanlar çıktığında paylaşıyorlar anca o zaman görüyorum. Birşey dikkatimi çekti başk kapalı bayanlar ne kadar cüretkar ve katılımcı oluyorlar. Bunun gibi bir kapalı kız daha vardı daha genç r çocuk için ağlayıp zırlıyordu bilmem kaç bin twitter takipçim var vs diyordu ne biliyim bana çok saçma geliyor. Programın tamamınk hiç izlemedim eminim bunlar gibi daha bir çok saçma sapan insan vardır

2|0
    0|0
  • Favori olanlar. Cansu Hanife Ayten Hanım Mehmet Umut Şendoğan bey. Bunlar olmazsa program fıss diye söner.

2|0
    0|0
    • Onlar zuhal topal da bu esra erol da değil diye biliyorum: D

• @cikolatalilattem pardon öyleymiş. Ben akşam iş çıkışı saatinde eve gelince yemek yerken o açık oluyor izliyorum acayip komedi. Karıştırmışım ama programları.

• Prof. Dr. Nevzat Tarhan'a göre insanlar bazı psikolojik eksikliklerin sonucu olarak evlilik programlarına katılıyorlarmış. Gerçekten sağlıklı bireyler böyle programlara katılmıyorlarmış.

1|0
    0|0
  • Kadında değil onu ekranlara çıkaranlarda suç ! Sorsan, sosyal sorumluluk içindeler, ama ruh hali iyi olmayan bir kadını böyle ekranlarda peşkeş çekmenin ne kadarı sosyal sorumluluk olur tartışılır.

2|0
    0|0
  • ya bu kadın burdada karsıma cıktı nerden aklına geldı bılıyormusun bu kadın resmen ınsanların gozunun ıcıne bakıp yalan soyluyor şov yapıyorr nerden buldular bunu ya delırcem artık bunu gorunce

1|1
    0|0
  • Bu tiple çok şey istiyorsun be abla.

1|1
    0|0
  • Shdhshs paikolojisi bozuk kanks

1|0
    0|0
  • bu kanallar katılanlara reyting arttıranlara para veriyorlar. foxta hanife umutun günlük 150 tl aldığını duymuştum. öyle kavga gürültü yapıp reyting arttıranlar daha fazla.
    bu durumda bunlar akıllı bu programları izleyenler aptal oluyor :)

1|0
    0|0
  • Nefret edilesi, yalan soylemek bu yuzden kotu.

1|0
    0|0
  • Başörtülü kadına olan algıyı aptal , yalancı algısı yaratmayı hedefliyor. Benim aklıma ilk bu geldi. Bunu Türk filmlerindeki üç kağıtçı din adamlarına benzetebilirsiniz. Baş örtü bir yana. Bu programlar bütün kesimlerden insanları aşağılamaktan ibaret. Toplumları oluşturan değerler vardır. Bu tür programlar insanları bu değerlere karşı çelişkiye düşürüyor. Zengin fakiri aşağlıyor , ayrıca zengin görgüsüz gösteriliyor. Yaşlı başlı adamlar soytarıya çevriliyor. Daha uzunca sayabiliriz.
    İyi niyetli bağımsız bir televizyoncunun bu programlarım toplamında şimdiye kadar kaç evlilik yapıldığını ve kaçının devam ettiğini gösteren gir analiz yapmasını isterdim. O zaman Bunların foyası ortaya çıkmaya başlar.

0|0
    0|0
  • Esra Erol'un ikinci gelişmiş versiyonu.. :D

Böyle programlar gerçek olmadığını daha öncede söylemiştim, gerçek yaşlarından tut herşeyine kadar yalan orada taliplerini bekleyen bazı herifler 22 veya 25 - 26 vs, yaşında olduğunu söylüyorlar sıfatına bir bakıyorsun, babalarımızın kalıbında heriff, bunu geçtim orada sürekli oturarak taliplerini beklemek yerine çalışması gerekmez mi çok garip iş adamı desem böyle bir programa çıkan insanlarla kim ticaret yapar ki. :D

2|0
    0|0
  • Bu kadına bağcılar bile fazla ne cihangiri

1|0
    0|0
  • önce 2 kelimeyi bir araya getirsin sonra hayırlısı olur

1|0
    0|0
  • daha esra erolu bırak sen gel bir de fox tv ye bak

tam bir sahtekarlık ve oyundan ibaret herşey hmen hemen
    1 çift oluyor bakıyorlar bu tutuyor ve reyting yapıyor
    sürekli kaşıyıp duruyorlar

böyle bahaneler yok reddetmeler falan yanii oyun olduğu
    göze sokra gibi o kadar belli oluyorki okadar belli oluyor
    ben esra erolda duymuştum bayağı ama fox bir hayli aşmış
    kendini bu kadar bilmezdimm yazık bu ülkeye

tek dertleri reyting olmuş

1|0
    0|0
    • Ne yüzle hala program yapıyorlar o zuhal ve ekibi ya.

• @cikolatalilattem sorma geçen gün o mehmet ile umut un otele kadın attığı ortaya çıktı
      ekipte bilgisi dahilinde imiş zuhal topalda öyle diyoo heee bir şey yok falan gibilerindn yanii
      normal bir olay gibi ama tabii zuhal topala ne bu durum o aldığı paraya bakar

• Bunlar kurmaca kurmaca yobaz tv yayıncılığı yapmaktan bıkmadılar

1|0
    0|0
  • tarla olsa ekilmez bu kadın , ağaç olsa budanmaz yanardağ olsa patlamaz bomba imha elbisesiyle bile yakınlaşılmaz bu kadına hayatta en nefret ettiğim tip ve davranışları var uçak olsa uçurmam bunu :/

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    97

Kızlar Ne Diyor 99

• Provakasyon işte amacı. Başını yalandan kapatmış Cihangir'den etilerden eş istiyorum diyip insanlara "kapalılarında dini İmanı para olmuş be" dedirtmek istiyor. Amacı o yani ki şimdi de fotoğraflarında başı açık. Böyle bir ton insan var örnek CHP vekilleri gibi. Başını kapatmış "AKP'den nefret ediyorum" falan dedi. Amacı bak kapalı insanlar bile tayyibi sevmiyor diye düşündürmekti. Neyse gerçek yüzünün ortaya çıktığı iyi olmuş. İnsanlara bu rezil cümlelerini kurarken de gülmemek için kendini zor tutuyordu. Yüzünde o ifadeyi gördüm. Kendini rezil etti

1|0
    0|0
    • Ayrıca profil fotoğrafınıza başka birinin fotoğrafını koymuşsunuz. Ve fotoğrafını koyduğunuz kişinin eminim bundan haberi yok. Kul halkına giriyorsunuz ki fotoğrafını 'çaldığınız' kişi fotoğraflarımı başka yerde paylaşanlara Hakkım helal değildir diyor. İnsanlar bu kadar mı sahtekar oldu ya? Ne oluyor yani elin kızının fotoğrafını kendim diyip koyunca ne oluyor? Gelen güzel yorumlar sana değil fotoğrafını koyduğun kişiye gidiyor. Bu arada adınız ne? Nerede yaşıyorsunuz? Bakalım o kişiyle aynı mısınız.

• Öyleyse sadece adınızı söyleyin. Profil fotoğrafınızını hemen değiştirerek benim söylediğimi kanıtladınız zaten :) teşekkür ederim :)

• Adım büşra ben günde 50 kere fotoğraf değiştiririm zaten çabuk sıkılırım sana veya başkasına kanıtlamak gibi bir niyetim yok isteyen istedigine inansın

• Bu kadını sürekli internette görüyorum. Ama bir türlü denk gelip canlı izleyemedim. İnternetten izlediğim kadarıyla değişik bir kafa yapısına sahip.

1|0
    0|0
  • bu programları ekrandan kaldırmalı kirlik resmen yazık günah ajanstan alıyor birsürü kişiyi oraya oturtuyorlar bütüngün lak lak yazık fazla leylegin ömrüde lak lakla geçer miş...

1|0
    0|0
  • Ya yalancı demek yanlış olur. Kadın problemli. Sadece yaptıkları doğru değil

1|0
    0|0
  • Ben demiştim birkaç gün önce bir yorumda hatun vajinasmusmuş ama tarkanin fotoğrafında dudaklara yapışıyor... Buna tarkanı getirin bir şeyi kalmaz demiştim.. Yazık lan beyin yok bazı insanlarda anca yaşamsal fonksiyonlara yetiyor..

1|0
    0|0
  • Onlar olmasa E. Erol neyle bakacak yeni bebesine? :D Bu bir pazar piyasasi... Talep-arz durumu. Izleme oranina bakilirsa millet agzi acik ayran budalasi gibi izliyor.

1|0
    0|0
  • Normalde izlemem bu tür programları fakat bu kadını merak ettim. Geçen izledim kendisini çok enteresan bir kafa yapısı var. Bir tedavi olması lazım.

0|0
    0|0
  • Bakın bu nevruz.
    Nevruz paragöz.
    Nevruz kendini birşey sanıyor.
    Nevruz tarkanla evlenmek istiyor.
    Nevruz gibi olmayın.

1|0
    0|0
  • Bir hastalığı varmış o yüzden cinsel anlamda bişey yaşamamış ondan evlenmedim diyor.

1|0
    0|0
  • ya gerçekten kapalı kadınlara hakaret ediyor resmen yazık

1|0
    0|0
  • hatun yanında ben vajinismusum dedi ya la. ben şok ben iptal

1|0
    0|0
  • Ya o öyle derken kadın olmadım demek istemiş hani belki bulunduğu ortamda bu tarz şeyler utanılacak şeylerdir aile baskısı çok olmuştur diye düşünüyorum bir insan başka türlü bu kadar çekingen olamaz bence. Oturmak yaşamak istediği yerlerin zengin yerler oluşunu tabii ki tasnif etmiyorum ama kendine göre de sebepleri vardır diye düşünüyorum. Hastalığı falan da varmış ya... Hani ne olursa olsun "Yalancı kadin" tabiri uymamış bence olmamalıydı bu kadar sert yorum...

0|0
    0|0
    • Kadın sallamış cihangir istiyorum tarkan istiyorum diye insan önce bir ne dedigine bakcak hasta olan insan oraya çıkmaz evli degilim dedi 2 evlilik yapmış bide erkek arkadaşım dı diyo yok böyle saçmalık

• Hani şöyle bir şey de var çevre baskısı tarafından psikolojik sorunlar da yaşamış ya da yaşıyor olabilir... O hastalığın içeriğine de bakmistim ve stresten kaynaklanan bir hastalikmis. Gözlemim iyidir boyle olduğunu olabileceğini düşünüyorum...

• Ben bir ara esra erol faniydim. Program cok eğlenceli gorunuyordu tvden. ben de bikac arkadasimi alarak seyircii olmaya gittim. Ve dedim tanidiklar gormesin en arkaya oturalım. Seyirci bölümüne ses bile vermiyorlar. Platform ekranda göründüğünden daha küçük. Inanin ordan esra erolu net göremedim. Ses falan hicbisey duymadım. Bize zorla ayaga kalkin alkışlayinf alan diyorlardı. Tabi ben para almadığım icin dediklerini yapmadim. Sonra reklam arasinda locada oturanlara bağırdılar yorum yapacaksınız söz alacaksiniz diye. Esra erol seyirciyle hicbir samimiyeti yok. Reklam girdigi gibi kosa kosa arka tarafa gidiyor. Locadakiler bile öyle.

0|0
    0|0
    • bir de arka en uste oturduğum için basim gözüm agridi o spot ışıklar ne pis bişey. Kocamanlar. Ve eve dönerken bizi servise almadilar yer yokmuş. Çünkü oraya hep ayni kisiler parayla geliyor.

• Neyine guveniyosa tip desen yok akil hic yok

1|0
    0|0
  • Reyting amacli yapildigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Hasta mı ne

0|0
    0|0
  • Hangi kafayı yaşıyo bu insanlar hep merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0
  • geçen biri sormuştu vajinismus olan ablamız değil miydi bu.. bu gözler bu akıyı 1 ömür unutamaz

0|0
    0|0
  • Vajinusmus 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    79
Yükleniyor... ;