Kore Dizisi severler bana bir kore dizisi söyleyebilir misiniz?

Arkadaşlar bana şöle mükemmel diyeceğiniz inanılmaz sürükleyci bir kore dizisi söyleyebilir misiniz? En sevdiğiniz kore dizisi olabilir en çok bunu seversin diyebileceğiniz olabilir mümkünse le min ho olmasın çünkü onunkilerin hepsini izledim teşekkürler şimdiden :D

Güncellemeler:
romantik komedi tarih medikal olabilir ama sürükleici olsun :D

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Ben Düşlerimin prensini izlemiştim ve çok beğenmiştim.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum benim izlediğim tüm Kore Dizileri tarihi malesef.. Ama Büyük Kral Dae Jo Young Gye Baek Efsane Prens Jumong Denizler İmparatoru Sarayın Rüzgarı Rüzgarın Krallığı felan iş görür yani güzeldiler

0|0
    0|0
    • kardeşim bunlardan en sevdiğin sıralaması yapsana ama izlediğim de var onun için hepsini katsana :)

• Dae Jo Young da hem çok komik sahneler var hemde Göktürkleri ele alan sahneler var. Bu yüzden 1. Dae Jo Young
      Efsane Prens gerçekten etkileyici ve yüksek bütçeli
      2. Efsane Prens diyelim
      Gye Baek harbi komutan adamın hası... Hemde 30 bölüm felan çabucak biter
      3. Gye Baek
      Rüzgarın Krallığıda Jumong un torununun hayatını ele alıyor ve cidden çok etkileyici
      4. Rüzgarın Krallığı
      Denizler İmparatoru gerek kadrosuyla gerek konusuyla cidden çok iyi.. Kölelikten Krallığa yükseliş diyebiliriz...
      5. Denizler İmparatoru
      Sarayın Rüzgarını küçükken Meltem TV den izlediğim için bir b*k hatırlamıyorum ama iyi kalmış nedense aklımda :D 6 da bu olsun hocam :) Teşekkürler EİG için

• eyvallah kardeşim sağol :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hi! School - Love On vardı güzeldi tavsiye ederim :D

1|0
    0|0
  • saraydaki mücevher

0|0
    0|0
  • She was pretty, man from the stars, reply1988 (answer me1988) , hello monster, oh my venus, It's okay It's love, blood, doctor foreigner aklıma gelenler bunlar :D

0|0
    0|0
    • doctor stranger 'dı galiba yanlış yazmış olabilirim :D

• I * sorry I love you ve my girlfriends is a gumiho benim en sevdiklerim izlemediysen izle mutlaka :)

• The heirs
    Playful kiss
    Boys over flowersi severek izledim de zevkler ve renklr tartşlmıyo bu dizileri genelde kızlar izlyr

0|0
    0|0
  • Ne seviyorsun? Komedi? Aile? Medikal? Siyasi?

0|0
    0|0
    • romantik komedi tarih medikal olabilir ama sürükleici olsun :)

• yeapp ben de fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum :D yani kazanacağımı kazandım bitirsem yeter :D

• gençliğini boşa harcama diyen de yaşlı olsa bari :D hem bence gençliği boşa harcamamak kayıptır ;) iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;